Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is azt érzi hogy nehezebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is azt érzi hogy nehezebben talál magának párt, mert kilóg a sorból? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Elég nehezen megy a párkeresés. Nem iszok, nem dohányzok, amiről én úgy vélekedek, hogy nem probléma. Viszont a legtöbb nő azt vágja a fejemhez, hogy hülye vagyok, mert nem tudom, hogy mi a jó. Nincs felnyírt ecset hajam sem, illetve nincs tetoválásom sem. Nincs semmi bajom sem a tetoválással, sőt senkit nem szólok meg érte, egyszerűen csak nem tartok rá igényt. Nem járok diszkóba. Nekem az a fontos, hogy megalapozzam a jövőmet, kocsim legyen, lakás stb. Más is van ezzel így hogy azért mert nem olyan, mint a legtöbb férfi a mai világban, ezért nehezen talál párt magának? Én azt veszem észre, hogy a legtöbb nő ugyanazért a sablon férfiért van oda...
2017. aug. 20. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, megfigyelted-e, hogy a kérdésed első részében szereplő, külsőségekre alapozott kapcsolatok meddig tartanak? Elárulom: nem sokáig.

Egészen biztos, hogy találni fogsz olyat, akinek az értékrendje a tieddel egyezik, ha nem is lesz könnyű.

2017. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Igen, én is ezt érzem. Nagyon nehéz manapság egy értelmes párt találni. Valaki elárulhatná, hol keressek.


28/N

2017. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 LazyJones ***** válasza:
100%

Egyáltalán mi számít normálisnak? Én is hasonlóan gondolkodom, mint a kérdező, ehhez képest akármit próbálok tenni, az valahol kevés. Ráadásul nem csak abban kevés, hogy normális kapcsolatom legyen, hanem abban, hogy egyáltalán normális randikra el tudjak menni bárkivel is.


f35

2017. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Heart of Darkness ***** válasza:
Én érzem de nem ezekkel kapcsolatban amit leírtál és ami biztos, hogy aki képes ezért lehülyézni az nem egy értelmes ember. Szóval inkább fogd fel úgy, hogy már az elején kiderült, hogy az illető egy hülye.
2017. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én már letettem róla így már legalább nem kell erőlködnöm és ez a része tök király fel a fejel 30 F
2017. aug. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
azt látom sorból kilógóként h mások hetente cserélik a semmilyen minőségű csajszikat, nekem ritkábban van nőm de az minőségi és legalább 1-2 évig tart
2017. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most még így van, az számít a lányoknak, hogy legyél páwa, legyen ecsethajad, meg a többi. Viszont ha tényleg lesz saját lakásod meg kocsid, akkor már azzal fogsz tudni csajozni, mert abban a korban már az lesz fontosabb a nőknek.
2017. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam fiatalon, illetve még mondhatni most is.

Ezzel az a baj hogy gondolom társaságba se nagyon jársz...úgy viszont kevés esélyed lesz ismerkedni ami nem jó.

Nem azt mondom hogy kezdj el inni, diszkózni.

De például pár haverral elmehettek túrázni, kirándulni, vagy ami érdekel. Szerveztek egy paintball meccset, vagy mittudom én, találjatok ki valamit, lényeg hogy többen legyetek, aztán mondjuk haver elhozza a tesóját (aki csaj) az elhozza a barátnőjét, és így tovább és így tovább, végül megismersz egy csomó embert, köztük nőket is. Így épülhetnek kapcsolatok.


Azért mondom ezt mert, igaz én már idősebb vagyok, de azt látom hogy van sok normális srác és lány is, csak "nem találkozik a kereslet a kínálattal".

Érted? Az introvertáltabb lány is ugyanúgy otthon ül mint te!

Sajnos nekem is nehezen megy a pártalálás de erre rájöttem ha otthon ülök akkor semmi esélyem.

Szerveztem már közös megmozdulásokat, pedig korábban el sem tudtam képzelni hogy én ilyet tegyek, és tudod mit? Élveztem! Nem azért mert megismerkedtem valakivel, hanem mert átléptem egy korlátomat.

Javaslom neked is, minél előbb annál jobb.

Nyiss a világ felé!

2017. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Aki nem bulizós, és nem követi a divatot, annak mindig is nehezebb volt megtalálni a magához való embert.


Ettől függetlenül nem szabad feladni. Nehezen, de én is megtaláltam a páromat, pedig hasonlóan gondolkozom, mint te.


21/L

2017. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanígy vagyok. Mintha a tükörképem lennél. Viszont én sosem görcsöltem rá a párkeresésre. Nem néztem ki senkit előre magamnak, hogy most ő lesz a párom vagy nekem most mindenáron pár kell. Ha ki is alakult valami az csak ismerkedés után, idővel.

Ha meg ilyeneket vágnak a fejedhez, azokkal nem érdemes foglalkozni, nem igazi nők. Rossz helyen keresgélsz. Ne az legyen a célod, hogy mindenáron párod legyen, mindegy milyen csak legyen valaki, mert az nem lesz normális kapcsolat. Valóban nehezebb így párt találni, de nem lehetetlen. 25/f

2017. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!