Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor elofordul, emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor elofordul, emberek megosztjak itt negativ tapasztalataikat e temaban, es gyakran eleg alpari valaszokat kapnak (ugymond "rinyalnak" ), mire jo ez, hoz barmit is a valaszolonak?

Figyelt kérdés
2017. aug. 20. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem hoz, de valószínűleg nem is válaszra várnak, csak segít egy picit, hogy kiírják magukból a szart.
2017. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

A szöveg stílusából és értelméből lehet rájönni arra, hogy valaki tényleg segítséget kér-e vagy egyszerűen csak sajnáltatja magát, önvisszaigazolásokat vár arra, hogy tényleg mennyire sz..r is az élet.

A kettő között azért van különbség. Az is előfordult már, hogy pl. segítőszándékú választ írtam, és még engem oltottak le, hogy mit képzelek én.

Na, erről van itt szó. A legtöbben csak panaszkodni tudnak, de tenni azért, hogy jobb legyen a saját életük, az már luxus, mert a tevés az már időt és energiát vesz igénybe.

2017. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Jaja felkapott új jelenség, hogy vannak olyan egyedek, akik egy egyszerű érdeklődő tapasztalati kérdésre, olyat írnak hog "rinyálnak meg siránkoznak... mikor semmi ilyen nem volt a kérdésben, egyszerű kérdés volt. Akik ilyenre ilyet válaszolnak, szerintem azok nagyon egy sikban gondolkoznak, és szerintem pont hogy ők a frusztráltak, sajnos az hogy nekik szr az életük és nehogy másnak jobb legyen, ezért ezek lehúzzák az embert, rossz néven próbálják feltüntetni, más emberek elött, esetleg még pont hogy ők akarják tiltatni a kérdezőt, csak azért mert nekik nem tetszik..
2017. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Úgy van, ahogy a második mondja.

Én is nagyon sokszor próbáltam segíteni ezeknek az embereknek, aztán ők jöttek a kifogásaikkal, egyesek azt is megírták privátban, hogy álszent vagyok. Ezek persze még a 'lightosabb' privátok voltak.

Szóval ja, van pár ember az oldalon, aki egyáltalán nem választ vár, hanem azt, hogy megerősítsék benne, hogy hú de jól gondolkozik, neki van igaza. Sajnos.


21/L

2017. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
A közös rinyálás ugyanúgy kontraproduktív, hiszen megerősíti a rinyálókban a saját elképzelésüket a világról, és így egyre kevesebb esélyük lesz változtatni. Az alpári válaszok meg azért születnek, mert ezek a bizonyos rinyálós kérdések már iszonyatosan elszaporodtak, és a hangvételük is sokszor szintén alpári.
2017. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Mikor egy nap ötödszörre írja ki ugyan azt a sirámot, amit előző héten is kiírt már ötvenszer, arra mégis mit írjon az ember? Ha valaki végigpörgeti a kategóriát, minden 4.-5. kérdés pont ugyan az a rinya áradat. Nincs is valódi kérdés. Csak megerősítést várnak a többi hiszti huszártól, hogy bizony, minden hülye szembe jön az autópályán.
2017. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1nek van igaza. Csak pici vigasztalást, önmaguk megerösiteset várják.
2017. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Van ennél sokkal rosszabb is. Amikor a "magány, egyedüllét" rovatban, egy-egy "öngyilkosság gondolatával játszadozó" embernek, néhány idióta csak annyit tud írni: mire vár? Ez van, egyesek élvezik, ha bunkók lehetnek.
2017. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

7: Na de a megerősítéssel pont hogy nem járnak jól valójában. Ha a beszélgetés kb az, hogy:

- Nyomi vagyok, sose lesz nőm, jaj jaj.

- Igen, nyomi vagy, sose lesz nőd, nem jut, nincs, ne is álmodj róla.

Akkor annak az a végeredménye, hogy ebbe végleg beletörődik az illető. Ha ellentmondanának neki, vagy pozitív példákat hoznának fel, az lehet hogy végül kirángatná ebből az állapotból.

2017. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na de 9-es, számtalan javaslat érkezik ilyenkor. Vegyen erőt magán, kezdjen el tudatosan élni, kezdjen el törődni magával, kezdjen sportolni, legyen igényes, stb. Persze ezek baromi nehéz dolgok, de önmagukon kívül senki a világon nem teheti meg ezeket helyettük. És ilyenkor jönnek a szokásos bődületes marhaságok, mint hogy csak és kizárólag a milliomos bmw-s pasiknak van nője (mennyi ilyen lehet az országban vajon, pár száz darab? akkor hogy van 50ezer házasságkötés évente?), meg hogy a férfiak 10x annyian vannak mint a nőt (ezek vajon hogy végezték el az általános első osztályt?), az örök 'minden nő r_banc' aduászról nem is beszélve.
2017. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!