Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! (elsősorban 20 és 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! (elsősorban 20 és 30 év közöttiek, de nők is leírhatják tapasztalataikat) Ti összejönnétek egy lánnyal akinek már van gyermeke?

Figyelt kérdés
Én egy 20 éves lány vagyok és jelenleg babát várok. Félreértés ne essék, nagyon szeretem a páromat és Ő is engem. De sokszor mondják nekem a barátnőim ill. ismerősök, hogy ne vegyek rá mérget, hogy Ő életem végéig mellettem fog maradni mert Ő is 20 éves, még meglehetősen fiatal! Én ezt nem így gondolom, 100%ig biztos vagyok benne, hogy ha elhagyna akkor nem azért tenné mert nem élt eleget, meglehetősen felelősségteljes fiatalember! A barátnőim azt mondják, hogy sokkal de sokkal nehezebb párt találni úgy, ha már az embernek van egy gyereke, mert a fiatal pasik általában a független lányokra pályáznak! Mennyire igaz ez az állítás? Puszta kíváncsiságból kérdezem! Ahogyan korábban is leírtam, nők is megoszthatják ezzel kapcsolatos tapasztalataikat!
2011. ápr. 24. 16:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
53%

nem, soha.


21F

2011. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
53%

nem

20/F

2011. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

először is,nem kéne ilyesmin járni az eszednek hogy ha elhagy majd kellesz-e valakinek:S

hidd el nem az lesz alegfontosabb akkor,ha ugy alakul,hanem az hogy a gyereked nem családban nől fel

én is nő vagyok,két gyermekem van.nehézebb lenne igy párt találni,de aki szeret ugyis szeret ha 5gyereked van.

egy gyermekkel a legegyszerübb,azt még jobban elfogadják egyébként.

én sok pasinak kellettem volna 2gyerekkel is,akin érezhető hogy probléma neki az meg mehet...

2011. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Tényleg csak a saját kíváncsiságom vezérelt, hogy vajon a mai férfiak hogy állnak ehhez hozzá, mert a barátnőimmel sokat vitáztunk ezen és én egész másképp gondoltam mint Ők. :) Egyébként nem ez jár elsőként az eszemben hidd el, hanem természetesen az ami most a legfontosabb, de az ember kíváncsi természetű, én erre kíváncsi voltam és gondoltam megkérdezem.
2011. ápr. 24. 16:17
 5/46 anonim ***** válasza:
ok én értem de ráérsz ezen rágodni ha netán ugy alakul
2011. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Nem én nagyon bízom benne, hogy nem fog így alakulni és nem azért mert félek, hogy egyedül maradok, hanem mert természetesen én is nagyon szeretném ha a gyermekem családban, szeretetben nőne fel! Mert nyilván az ember tud magának párt találni, de ha már gyermeke is van, nem mindegy, hogy milyet, hiszen elsősorban az a fontos, hogy a gyereknek jó legyen és Ő békében nőhessen fel! A másik szempont pedig, hogy nagyon szeretem a páromat és nagyon megviselne lelkileg ha elhagyna!
2011. ápr. 24. 16:21
 7/46 anonim ***** válasza:
53%

kizárt dolog.

20f

2011. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor sok sikert az életben,tartsd meg őt(mármint pasit:)a picire pedig vigyázz:)
2011. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Igyekszem! :)
2011. ápr. 24. 16:28
 10/46 anonim ***** válasza:
31%

100%, h nem.

Főleg nem ilyennel, mint Te vagy....

2011. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!