Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gluténérzékeny vagy 2-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gluténérzékeny vagy 2-es diabéteszes lánnyal terveznétek inkább hosszú távra?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Mik a jellemzői ezeknek? Nem ismerek ilyen embereket, így tököm tudja, mennyire macerás... bár ha szerelemről lenne szó, akkor egyik sem lenne akadály.
2017. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Milyen kérdés ez? A pasi úgysem főzne rád, nem mindegy neki, mit eszel? Csak főzz rá is.
2017. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez komolyan szempont lehet? Kit érdekel? Ha nem az a fajta "gluténérzékeny" aki fűnek fának hirdeti és képtelen úgy elmondani öt mondatot, hogy ezt ne szőné bele, akkor teljesen lényegtelen.
2017. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Itt valami félreértés lehet, szerinted viccből nem ehet glutént?
2017. aug. 22. 19:31
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos vannak olyan debilek, akik igazából nem gluténérzékenyek, meg fingjuk nincs mi az, csak hallották valahol, hogy a gonosz glutén jajj-jajj. Föl tudnám rugdosni az ilyen pitsákat.
2017. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kettes diabétesszel nem jár elhízással? Ez szerzett cukorbetegség. Tehát, elhízás, magas testzsírszázalék, magas koleszterinszint.

Főleg fiatalon gáz.

Amúgy nem jár annyira macerával az étkezés, életmódszerintem, hogy ezért elutasítson valaki.

2017. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2-es diabéteszem van, terhességi cukrom maradt meg. Nemhogy elhízva, de vékonyabb vagyok, mint valaha, mivel oda kell figyelni az étkezésre. Bár elhízva se voltam soha. Nem macerás, felfogás kérdése, a párom nem panaszkodik.
2017. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vőlegényem 1-es diabos. Mindent meg lehet oldani szerintem.
2017. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én laktóz- és gluténérzékeny vagyok. Lehet ezért nem vagyok népszerű :D Mondjuk az igaz, hogy nekem az étterem egy kínszenvedés, mire ki tudok választani valamit, amit megehetek. Otthon főzés szintén nem egyszerű, mire összevásárolom az alapanyagokat, és akkor még örülhetek, ha ehető, mert ezeknek a liszteknek, amiben nincs glutén, azért van egy sajátságos ízük.
2017. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, egyik sem tehet róla valószínűleg.
2017. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!