Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú kapcsolatban a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban a nők szoktak panaszkodni, hogy elmaradoznak az apró meglepetések, ajándékok, figyelmességek. Hölgyek, akik tartós kapcsolatban vagytok, tényleg így van ez?

Figyelt kérdés

Jó pár év után valóban egyre kevesebbszer kaptok virágot, ajándékokat a párotoktól? A párotok ennyi idő után valóban nem annyira figyelmes, udvarias már, mint az elején? A megszokás tényleg annyira eluralkodhat egy kapcsolatban, hogy ezek egyre ritkábbá válnak?


Tartós, komoly kapcsolatban lévő hölgyek, alá tudjátok ezt támasztani, vagy inkább megcáfolnátok? Nálatok ez hogy működik?



2017. júl. 12. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

7 éve leszünk lassan együtt. Talán ha 1-2x kaptam tőle virágot, de annyira,nem igénylem. Az együtt töltött idő sokkal értékesebb számunkra. Általában együtt főzünk, vagy kirándulgatunk, mozizunk. :)

23L

2017. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nőtől függ, hogy ki mennyire romantikus. A romantikusak, mint pl. én is nagyon igényeljük a sokszor teljesen ingyenes figyelmességeket: pozitív szavak, megerősítések, bókok, akár kézcsókok, nagy puszik, ölelések, házimunka egy részének bevállalása, stb. Költségesebb figyelmességek esetében ha férfi lennék, akkor sokszor az olcsóbb, de annál szebb és szimbólikusabb meglepetéseket választanám: virág, cserepes virág, konyhai eszköz (amire már régóta vágyott), esetleg egy-két fehérnemű, havonta egy-két alkalommal menüzés vagy cukrászdába meghívás a városban, kirándulás a környéken csak kettesben.
2017. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen igy van. Három éve vagyunk együtt és már nincsenek meglepik... eleinte volt virág, csoki, már nemigen :/ És nagyon hiányzik. Legfőképp a kedveskedés, ami tényleg nem kerül semmibe, pl kedves szavak, dicséretek...
2017. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagyok és mivel igényli a párom, sok sok év után is van Apróság, virág, vacsi, stb. Kb, tudom már, mi az aminek ép örül.

Lehet, önzőség, de ha ezeket megkapja, repes az örömtől. Ami a kapcsolatban, ágyban nagy pozitívum.

2017. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Kinek mi. A mi kapcsolatunkban megmaradtak az apró figyelmességek. Valamit lehagytunk az évek során, de jött is mellé másik.

A mindennapi figyelmességek amik igazi lélekmelengetők: reggel lefőtt kávé vár (ő kell korábban és nem szereti a kávét) amikor felkelek. Mielőtt elmegy dolgozni, mindig ad puszit, csókot, még akkor is ha mélyen alszom. Mindennap elmondja, hogy szeret. Illetve nagyon sokszor elmondja milyen szerencsés, hogy engem megismert, és hogy én vagyok a legjobb nő a világon.


Ezen felül vannak más figyelmességei is, mikor, hogy tud időt szakítani rájuk, hol egy szál virág, hol csokoládé, hol 3 fogásos vacsora, esetleg hétvégi program beszervezése.


Talán kapcsolatunk alatt 1-2 alkalom volt, amikor inkább másra fókuszált, de ezeket én megértettem, hogy összejött minden, és tudtam, hogy ideiglenes állapot.


Szeretem azt az életet amit a párom mellett élek. Szeretem a párom, és nem cserélném el 10 másikért sem.

2017. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk nem maradoztak el az apró ajándékok, pedig már több, mint 4 éve együtt vagyunk. Valamelyik nap a munkahelyemről írtam barátomnak. Kérdezte, mi újság, én meg mondtam, hogy nagyon fáj a hasam, rosszul vagyok. Negyed órán belül bejött, és hozott nekem egy csokit. :) Bár a hasam ugyanúgy fájt, olvadoztam a figyelmességétől. Nemrég küldött egy cikket, egy star warsos páros kulcstartóról. Írta, milyen jól néz ki, csak kár, hogy nagyon drága. Másnap megrendeltem ebayről a töredékéért, és random megleptem vele, miután megérkezett. Ez csak néhány példa volt a sok közül. :)

20N és 21F

2017. júl. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

12 éve vagyok kapcsolatban, 10 éve élünk együtt. A mai napig hoz nekem hetente többször ezt-azt amikor megy valahova. Van amikor csokit, van amikor mást. A szülinapomra is a mai napig úgy készül meg titkolózik mint az első pár hónapban.

Én is ha elugrok vásárolni akkor meglepem mindig valamivel. Nem azért csináljuk mert muszáj, hanem azért mert eszünkbe jut a másik, hogy ennek tuti örülne. :)

Szóval megcáfolnám ezt az elméletet. :)

2017. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én igénylem és már sajnos szóvá kellett tennem. De részemről inkább az öleléseket, a meghitt pillanatokat kezdtem el hiányolni, nem a materiális dolgokat. Szerencsére odafigyel :)
2017. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk megvannak az apróságok, nem csak virág/édesség/utazás terén, hanem másutt is.

Lehet régimódinak tűnik, de a mai napig kinyitja a kocsi ajtaját, a mai napig behozza az ágyba a kávét, reggel ha megy dolgozni, puszit ad, pedig még alszom.

Mindennap igyekszem azt főzni amiről tudom, hogy imádja.

Két éve jöttünk össze, azóta együtt is élünk.

Nálunk nem ismeretlen szavak a "légyszíves", a "köszönöm", "szívesen".

Én is gondolok rá mindennap valamivel.Most pl. rákaptam, hogy minden reggel egy üzenet várja a kávéfőzőnél.

Múltkor felhívott melóból, csak annyit mondott, készüljek el mire jön, most ne főzzek.Csak simán elmentünk vacsorázni.Úgy készültem, mint 2 évvel ezelőtt.

Pedig mi már jobban benne vagyunk a korban, de ez nem korfüggő.Én 30-as nő, ő 50-es férfi.

A figyelmesség fenntartja a tüzet.

2017. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nálunk átalakult. Az elején mindig hozott nekem ajándékot, pl giccses bizsukat, meg plüssállatot, meg ilyesmik, amiknél a gesztusnak nagyon örültem, de az ajándékok olyan kis feleslegesek voltak, pl semmi ékszert nem hordok, szóval rendszeresen elfelejtettem felvenni őket... Szóval ez idővel szerencsére elkopott.. Most együtt élünk, de vannak meglepetések. Pl amikor csomagolok ebédet a munkába neki, akkor mindig tedzek bele üzenetet, ő meg random beállít kedvenc gyümölccsel, csokival, ilyesmi...
2017. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!