Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyire veszitek figyele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire veszitek figyelembe az arcot, és a testalkatot, ha valakivel hosszú távra terveztek kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mennyire számít, ha valaki kevésbé jóképű, avagy vannak kisebb "hibái", mint pl. egy vágás vagy sebesülés sebhelye, pattanások helye, vagy pattanás az arcon, vagy testen? Mennyire számít, ha valaki pl. súlyfelesleggel rendelkezik, vagy éppen nagyon vékony alkat?

2017. aug. 25. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Figyelj, ne ezen tököljél, hanem álljál ki és szólítsd le a nőt, aki tetszik. Az emberek nem tökéletesek. Van, hogy épp a tökéletlenség lehet nyerő.
2017. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a lényeg, hogy te legyél kibékülve önmagaddal, legyen akármennyi hibád is. Hogy azt sugározd, hogy "igen, vannak hibáim, de ennek ellenére jól érzem magam a testemben". Hogy ne folyton azzal foglalkozz, hogy mások mit gondolnak rólad. Ez a fajta élethez való hozzáállás sokkal jobban hozzájárul a férfias jellem kialakulásához, amit a nők sokkal többre értékelnek, mint egy 100 kilós testet vagy egy 80-as kart. Hidd el. Ennek a kérdésnek nincs értelme.
2017. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Legyen szép is, meg helyes az arca. Szépek a vonásai, helyes pedig az arckifejezés legyen, ami rajta ül. Valami kellemes kedves arckifejezés legyen rajta; mégha bosszús is. A szelídség szó jutott még itt eszembe. Annak van egy ilyen vonzó bája. Hogy látszik, hogy nem beképzelt ember az illető, aki magától el van telve. Testalkatnál ne legyen annyira se húsos, se pocakos, se annyira sovány (A sima vékony alkat, ami genetikailag vékony maradt, az nem hátrány, arról nem tehet; csak kórosan sovány ne legyen, láttam már olyan pasit, és nagyon nem volt jó ránézni.) , hogy sajnáljam; se pedig természetellenesen, irreálisan izmos. Pl. Adott esetben egy pocakos férfi sokkal szebb tud lenni, mint egy természetellenesen kigyúrt. Hát meg amúgy a jóképűség egyrészt szubjektív, meg amúgy olyan is van, hogy a róla kisugárzó személyisége, ami már részben az arcáról is lejön, az meg tudja szépíteni az adott illetőt. Meg amúgy nemtom, szerintem pl aki nekem most tetszik, ő nem olyan tipikus modell-arcú; szemből nézve kicsit lehet, hogy nagy az orra, oldalról érdekes a fejformája; meg túl közel vannak az arcának a részei egymáshoz szemből nézve talán. Szóval másoknak, ezek miatt feltételezem, hogy valószínűleg nem annyira tetszenek a vonásai, de szerintem meg baromi jól néz ki. Őmaga szerint viszont ő közel sem jóképű. Szerintem meg nagyon kellemes látványú, kinézetű illető.
2017. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
52%

Hát én a sötét hajú, kék szemű, szőrös, férfias arcú, erősebb testalkatú, magas férfiakat preferáltam, ez a típus vonzott.


A párom egy kölyök arcú, csontosabb alkatú, velem egymagas, szőkés hajú férfi. Nem tervezetem vele semmit, egyszerűen kialakultak a dolgok. Túl értékes ember volt, ahhoz, hogy futni hagyjam. És a kémia is működik közöttünk.

2017. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 De aranyos vagy :D Mit szívtál te kis művészlélek? :)
2017. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem az arc fontosabb.Ha arra rá se tudok nézni,cseszhetem.

Most pont ismerkedek valakivel és nem, nem zavar a súlyfeleslege,mert értelmes,türelmes és jól kijövünk.

2017. aug. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 5

Brióst:)


Ja amúgy még asszem,azt kifelejtettem, hogy nem kell tökéletesen fullosan szép vonással rendelkeznie valakinek, nem baj, ha nem 100%-osan fullos az arca, de tetsszen. Most eszembe jutott, hogy esetleg megpróbálnám számokkal kifejezni, mondjuk egy 10/7 az már nem rossz.

2017. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Én ha valakivel hosszú távra tervezek, az nyilván azért van, mert szerelmes vagyok. Ez azt jelenti, hogy mindenébe. Tehát nem úgy működik a dolog, hogy hmmm elég jóképű, vagy izmos, valószínűleg hozzámegyek feleségül. Megszeretek valakit, megfog benne valami, működik közöttünk a kommunikáció meg a kémia, akkor vele tudok hosszú távra tervezni. A szerelem nem objektíven lát, ha valakibe beleszeretek pont nem érdekel, hogy 14 évesen kivakart-e egy pattanást.
2017. aug. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A sebhelyeket végül is nem említette senki, pedig az is érdekelne. Arcon ez nem zavaró? Vagy egyéb testfelületen, pl. láb vagy kar?
2017. aug. 26. 12:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Valaki vagy vonz, vagy nem, akár komoly kapcsolat a cél, akár nem (bár eddig mindig komolyat akartam csak). A testalkatból nem csinálok ügyet, nekem csak az a fontos, hogy ne legyek hozzá képest nagydarab, és ne legyen elhízott. Hogy ez most a vékony, magas embert jelenti, a sportosat, vagy a macisat, az nekem lényegtelen, egyedül a saját alakomra vagyok kényes. Azért az egészségtelent kerüljük, nem akarok olyan mellett lenni, aki annyira elengedi magát, hogy lóg róla a háj... A sebhelyek, pattanásnyomok nem érdekelnek, nekem is van vágásnyomom, meg pár sérülés helye, nem bírok a seggemen elülni, sosem bírtam, értelemszerűen nem makulátlan a testemen a bőr. Az kicsit zavarna, ha annyira aknés az arca, hogy nincs szinte rajta szabad hely, vagy valami ilyesmi.


Ellenben (kövezzetek meg, de nekem is vannak igényeim, és nekem sem mindegy minden) a kopaszodás az nekem nem fér bele. Sajnos nagyon sok férfi kopaszodik, de nekem ez a mikiegeres hajviselet egyenlő a vörös posztóval. Tudom, tudom, erről sem tehet az illető (illetve csak úgy, hogy inkább letolja kopaszra), de akkor is nagyon zavar. Ezen kívül meg minden, ami ápolatlanság (zsíros haj, loncsos haj, összenőtt szemöldök, hosszú szakáll (aminek a vége már elkopott), hibás fogak (nem igaz, hogy nem zavarja annyira, hogy gyűjtsön rá), stb.

2017. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!