Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik hogy ilyen nyomorékkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy ilyen nyomorékként valaha kapcsolatom legyen? 23/F

Figyelt kérdés
Mindig csak a képzeleteimben ábrándoztam kapcsolatról, ahol mindent meg tudunk beszélni és sosem veszekedünk. Ha próbáltam kilépni a valóságba, megállt a tudomány és mindenki azt az akaratlanul mutatott közönyt, vagy a furcsa érzelemmentesnek tűnő közeledést láthatta rajtam. Pedig ha látszana hogy legbelül mit érzek... Attól félek most már hatványozottan nehezebbé kezd válni a helyzetem, túlságosan hozzászoktam hogy mindig csak magam vagyok és egy esetleges közeledési lehetőséget egy nap alatt is képes vagyok túlgondolni. Egyetlen pozitívuma az egésznek hogy nincs egy véletlenül becsúszott gyerekem se, vagy az attól és azon való idegeskedés, cserébe egyedül érzem magam a világon, és ezen a barátaim se segítenek már.
2017. aug. 26. 21:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Amíg nyomoréknak érzed magad, nem lesz kapcsolatod.
2017. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezt a nyomorékot úgy értem inkább hogy nyomorékként érzem magam, mert semmi jelentőségét nem látom az életnek, ha tágabb szemszögből nézem. Ha elterelem és lefoglalom a gondolataimat a körülöttem lévő, nap mint nap érő dolgokkal, le lehetne boldogabban élni az életet, de sosem nyugodnék meg.
2017. aug. 26. 21:29
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

1. találj egy értelmes célt az életedben és valósítsd meg! Miután megvalósítottad, kezd az egészet előről!

2. foglalkozz önismerettel, önszeretettel!

3. csak azt tudod adni a másiknak, ami benned is megvan. Ha nem szereted magad, akkor hogy akarsz szeretetet adni a másiknak, ha egyébként azt se tudod, hogy mi az?

4. nem nyafogni kell, hanem küzdeni, tenni, menni mindig előre!

5. járj egy hobbicsoportokba, ismerkedj új emberekkel, légy nyitott az újdonságra!

6. addig, amíg csúnya gondolataid vannak magaddal kapcsolatban, addig soha nem is lesz párkapcsolatod!

2017. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem. És nekem sem, mert egyetértek veled. De mégis hiányzik a dolog. Azt hiszem kiút itt már csak egy maradt.
2017. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Elsődleges célom, hogy találjak valakit akibe bele tudok feledkezni és együtt találjunk ki dolgokat. Hamar el tudom azért felejteni ezt az állapotot és mindent szépnek látni, de ha egyedül vagyok a gondolataimmal mindig beindul az egymást felerősítő végtelen ciklus.
2017. aug. 26. 21:37
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen hozzáállással soha nem lesz kapcsolatod. Ha változtatsz a gondolkodásodon, akkor meg igen.
2017. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

Az élet értelme nem a párkapcsolat keresés!

Ha neked ez az életcélod, akkor eléggé sivár lehet az életed, és ezért a párkapcsolat számodra csak egy menekülés a saját magányos életed és problémáid elől!

2017. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 Jogos, nem a párkapcsolatkeresés, hanem az utódnemzés az élet értelme. Ehhez a jelenlegi társadalomban viszont ismerkedni kell. És hogy ennek az egésznek mi a végcélja, arra mindenkinek csak egyénileg elképzelt hite lehet, nekem sajnos semmi sincs.
2017. aug. 26. 21:43
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

R..hadt nehéz eset vagy!


Az élet értelme a következő: megvalósítani saját magadat, elérni céljaidat, boldognak lenni még egyedül is, szeretni önmagad és önmagadat változtatgatva kihozni magadból a maximumot. Mindeközben élj egészséges hosszú boldog életet a saját döntésed szerint vagy párkapcsolatban, vagy egyedül.


Az utódnemzés csak a biológiai szükséglet végeredménye és a fajfenntartáshoz szükséges.

2017. aug. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki boldog kapcsolatot keres, boldog, kiegyensúlyozott párt. Nagyon nem vonzó, ha valaki így tekint saját magára.

22/L

2017. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!