Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy keltsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy keltsem fel az érdeklödését? Elég fura sztori

Figyelt kérdés

Van egy haveromék. Régen nagyon jóba voltunk mostanába már nem nagyon vagyunk anyira jóban.

Tavasszal házasodtak össze azóta nem igen vagyunk jóba már az esküvöjük is elég roszul sikerült.

Ahogy tudom a srác roszul bánik a lányal egy kedves szava sincs a lányhoz és a sex sem megy náluk tavasz óta 2szer volt náluk...

Nekem meg bejön a lány.

hogy keltsek benne vonzalmat?


2017. aug. 27. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én véleményem röviden: sehogy. Ha ennyire rossz a kapcsolatuk, erre valószínüleg hamarosan mindketten rájönnek. Egy kapcsolatot lezárni egy másik félért viszont nem jó! Szokás mondani, házi nyúlra nem lövünk. Ha a barátod feleségéről van szó, akkor meg pláne. Döntsék el ők, mikor vetnek véget ennek. Ha épp ott vagy akkor a lány mellett, és FELTÉTEL NÉLKÜL támasza leszel, esetleg felfigyel a kedvességedre. Ne keress praktikákat, hogy mivel hívhatnád fel magadra a figyelmet, mert általában ezeket később már nem fogod megadni neki, és ugyan itt kötsz ki majd te is vele, mint a férje.
2017. aug. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!