Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem szoktátok azt érezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktátok azt érezni, hogy egy-egy itteni sztorinak tök jó lenne tudni a folytatását?

Figyelt kérdés

Adott pl. egy kérdés és az ezzel kapcsolatos leírás - mondjuk egy párkapcsolati hullámvölgy. A kérdező tanácsokat kér a GYK népétől, van köztük néhány, amire azt írja, meg is fogja fogadni. De mindezek után általában a dolgot már nem tudjuk tovább nyomon követni, megszakad az eseménysor az olvasók számára. Pedig sokszor tök jó lenne tudni, hogy a kérdező által felvetett probléma végül megoldódott-e, a párjával mire jutottak, sikerült-e véget vetni a krízishelyzetnek. Én nagyon sokszor érzem ezt. Olyan, mintha olvasnék egy regényt és egyszer csak hirtelen kikapnák a kezemből és elvennék tőlem.


Ti nem szoktatok ilyesmit érezni az itteni történetekkel kapcsolatban? Hogy jó lenne tudni a folytatást, ill. hogy a GYK-s válaszok befolyásolták-e valamilyen módon a kérdező kapcsolatának folytatását?



2017. jún. 28. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Én általában a lúzerfiús meg kövérfiús kérdések kiírójának nézném meg az életét.

Meg azoknak a kérdezőknek, akik otthon ülnek egész nap, ált nők, mert van pár gyerek, a férjük dolgozik, és egész nap ezen az oldalon írnak mindenfélét.

A százalékokból fel lehet ismerni őket.

2017. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én néha újra ránézek a megválaszolt kérdéseimre pont ezért.
2017. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha szoktam, ilyenkor megkérem a kérdezőt, hogy egy privát üzenetben tájékoztasson a későbbi fejleményekről.

Ez egy párszor teljesült, máskor meg nem. De ez ilyen.

2017. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sokszor van olyan is, hogy a kérdező írja, hogy randira készül - mondjuk egy csúnya fickó egy nagyon szép nővel. Szinte átfúrja az oldalamat a kíváncsiság, hogy vajon összejöttek-e. Kár, hogy általában ez nem derül ki.
2017. jún. 28. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem igazan. Neha felnezek kicsit lazitani, valaszolgatok, de utana altalaban el is felejtem az itteni esemenyeket.
2017. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, de azoknak általában nem derül ki. Ellenben azokkal, amik 80x lettek kiemelve, és rohadtul nem érdekelnek. Kb olyan mint a TV műsor. :D
2017. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt már néhány krimibe illő tőrténet is - pl a váratlanul, minden előjel nélkül nyomtalanul eltűnő férj, aki smsben közli, hogy lelép - a feleség attól félt, hogy meggyilkolták. A másik medvencem a hangos szexre panaszkodó ikerházi szomszéd, aki olyan időpontban hallootta ezeket, mikor elvileg a pár egyik tgja sem vopt otthon. De az is kétséges, hogy hallhatta-e egyáltalán. Több éves kérdések megoldás nélkül, pedig nagyon soka n válaszoltak. Persze ami nekünk érdekes sztori, az valószínűleg valakinek az élete tragédiája.
2017. jún. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Éreztem már ilyet, de sajnos a folytatást ritka esetben tudjuk meg.


21/L

2017. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen én is mindig kíváncsi vagyok, ilyenkor írok is hogy majd írja meg mi lett a végkifejlet. Aztán elég ritka hogy megtudjuk mi lett a dologból.

F34

2017. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!