Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket mennyire befolyásol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire befolyásol, ha egy srácnak pár hónapos, vagy 1-2 éves kisgyereke van?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, de nekem egy kicsit ijesztő, így elsőre.

Szeretem a gyerekeket, főleg a kicsiket, imádok babázni, de bennem van a szikra, hogy mégsem én vagyok az anyja, meg folyanatosan kapcsolatban van az exével. Aztán meg, hogy mindig a gyereke lesz az első akármi legyen. Ami természetesen így van rendjén.

Nyilván egyéjszakás dolgoknál ez nem számít, de nem is szoktam ilyenekbe belebonyolódni.

Meg hát, ha otthagyta a pár hónapos kisgyerekét, akkor vajon veled nem teszi-e ugyanezt.

Nem vitát akarok gerjeszteni, de érdekel, hogy titeket ez hogy érint, mindkét részről.


2017. aug. 27. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagyok, nem akarom más gyerekét nevelni, majd a sajátomat idővel.

Számomra ezért nem fér bele egy olyan srác, akinek már van gyereke.

2017. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, a gyerek az anyjával él.
2017. aug. 27. 19:54
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam felejtős lenne. Kizárólag gyerektelen férfival tudok komoly kapcsolatot elképzelni. 26N
2017. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem akkor sem férnél be,mert fiatal vagyok ahhoz,hogy más gyerekéhez egy percig is alkalmazkodjak.Ha normális vagy, csak foglalkozol a gyerekkel,mert szerintem ciki,ha nem.Majd 30 éves kor felett már nem lenne kizáró ok,de még az.


23/N

2017. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

Fú, az itteni női válaszokból nekem rohadtul az derül ki, hogy ez is egy tetves kettős mérce. Bezzeg ha valaki azt írja, hogy férfi és nem szeretné elvált nők kölykét nevelni ami nem a sajátja, akkor egyből megy a lepontozás... most meg nagy az egyetértés abban, hogy nem szeretnék más gyerekét nevelni

Nem mintha nekem gyerekem lenne és én se nevelném más férfi génjeiből származó gyereket, de akkor is, én egy szemét vagyok, de a nők ezt is megtehetik fordított esetben

2017. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Na álljon meg a menet, itt nagyon más korcsoport válaszolt. Egy huszon éves jó hogy nem akarja más gyerekét nevelni, ez ijesztő egy gyermektelen nő/férfi számára.

Viszont ha már a harmincas korosztály felé közeledünk vagy még feljebb, jó eséllyel van már gyerek. Én 37 évesen váltam el és mindig elvált apuka partnerről álmodoztam, mert szeretem a gyerekeket, nekem is van, nálam ez nem akadály. Szerintem teljesen más korosztály , más hozzászólók fogalmaznak meg itt eltérő véleményt.

2017. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

5# Nem tudom, nekem nincs gyerekem, így totál hidegen hagy, más összejönne-e gyerekes nővel.

A férfi válaszolóknak általában a stílusával van baj, mivel sokan nem képesek normálisan kifejteni, hogy nem akarnák más gyerekét nevelni, hanem jönnek mindig az olyan kommentek, hogy ők aztán nem lesznek balfasszok akik nevelik az alfa kölykét, nekik nem kell más pötsevirága (????????), nekik nem kell egy leharcolt, barlangpnájú nő és hasonlók. Már bocs, de ezeket nyilván mindenki lepontozza a földig. Női válaszolóktól a kérdésben nem szoktam ilyen alpári megnyilvánulásokat látni, nem szoktuk elhordani az apát mindenféle elhasznált donornak meg mittomén.

2017. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szerintem az is más eset, hogy egy nőnek van gyereke. De itt nem ezt kérdeztem.

Nyilván, vagy legalábbis általában az anyuka neveli a gyerejet/gyerekeket, nála laknak.

Szerintem a társadalom, a nők is jobban elfogadnak egy kisgyerekes apukát párnak, mint egy nőt gyerekkel. Ez az igazság, lehet szépíteni, de ez van.

2017. aug. 27. 20:14
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Mivel én magamnak se szeretnék saját gyereket soha, kizárt.

23N

2017. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8# Nem, egy huszonéves lány nem egy gyerekes huszonéves apukát akar magának párnak, tehát a te korosztályodban nem létezik az, amit mondasz. A huszonévesek általában saját családot akarnak egy normális, randizós, együtt élős időszak után, úgy, hogy mindkettőjüknek az első legyen. Kivétel ez alól, ha egy huszonéves lány direkt 30 feletti férfiakra utazik, mert nekik nyilván nagyobb eséllyel be kell vállalniuk a gyerek létezését is már. Maximum 30 felett létezik a jelenség, amiről beszélsz, hogy a nők elnézőbbek a gyerekkel, a férfiak pedig inkább gyerektelen fiatal nőt szeretnének, de igazából itt is totál egyénfüggő.
2017. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!