Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatalabb lányok (18-28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok (18-28 körül) ti összejönnétek egy olyan amúgy nagyon jó fiatal pasival akinek kisgyereke van? (23 éves)

Figyelt kérdés

Véletlenül sajnos felelőtlenségből csúszott be nekik az akkori barátnőjével még 3 éve, megtartották természetesen de már nincsenek együtt. Egy szép kislánya van akit mindennél jobban szeret, nagyon sokat van vele. Egyébként sokkal érettebb a koránál nagyon rendes értelmes izgalmas pasi, nagyon ritka az ilyen, nem mellesleg iszonyú jóképű.

Nemtudom ennek ellenére vajon nem e hatalmas hülyeség kezdeni vele elvégre már van gyere egy másik nőtől, őt pedig mindig szeretni fogja tehát az anyja is mindig ott lesz majd nem?

Amúgy ő már évek óta dolgozik (az apja cégében) tehát anyagilag nem áll rosszul, meg vállalkozást is csinál most, igazából a nagyon zavaró tényező az a gyerek lenne. Persze szeretem a gyerekeket nincs ezzel gond, már találkoztam is a kislánnyal nagyon aranyos. Csak nemtudom, hogy álljak hozzá vagy hogy szüleim mit szólnának vagyis ez olyan furcsa lenne, nagyon félek ettől. Többé kevésbé már "szerelmet" vallott nekem szóval igazából rajtam áll a dolog, hogy lesz-e valami. Ti mit tennétek? Van még sok kedves okos jó pasi akit megkaphatnék és nekik gyerekük sincs. Csak nem Ő lenne az a baj...


2017. jún. 15. 11:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok egyébként...Ti mit tennétek?
2017. jún. 15. 11:46
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Nem jonnek ossze vele.

Hosszu tavu kapcsolatra biztos nem.

Ruhellem a kolykoket.

22L

2017. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem jonnek ossze vele. Onzoseg vagy nem az, de sajat csaladot szeretnek. Teljesen sajatot, nem itt-ott meg egy-ket "felelotlensegbol" becsuszott gyereket kerulgetni hetvegente zavaros kapcsolati szalakkal meg exszekkel.
2017. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Maximum olyan esetben, ha nálam is hasonló lenne a szitu, tehát nekem is becsúszott volna egy gyerekem, viszont az exemmel szakítottunk.


De ha én gyerek nélkül vagyok, nem jönnék össze olyan pasival, akinek mástól van már gyermeke. Maximum idősebb koromban, amikor már a gyereke is nagyobb.

2017. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Ha most teljesen független lennék és fiatal, biztos, hogy nem ugranék egy ilyen kapcsolatba, ahol -főleg- véletlen csúszott be egy gyerek. Mondjuk, ha tervezett lett volna, akkorsem. Nálam ez valahogyan mindig kizáró ok volt. Pedig nekem is lett volna lehetőségem egy ilyen kapcsolatra. Mondjuk én nem bántam meg, mert pár évvel később találkoztam a férjemmel, akivel közös gyerekeink vannak.


De ez én vagyok. Téged zavar? El tudod fogadni, hogy számolnod kell a kislánnyal is?

Én hasonlóan komoly kérdésben mindig úgy döntöttem, hogy azt gondoltam, ha mindenki támogatna teljesen, én akkor belemennék e, vagy akkoris lenne bennem kétség?

Próbálj így gondolkodni!

Ha család, barátok, mindenki támogatná 100%-ban ezt a kapcsolatot, te belemennél? Miért hezitálsz, benned van kétség vagy csak attól félsz, ki mit szól rá?

2017. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Már nem vagyok 20 éves, de amikor annyi voltam, én jártam fél évig egy férfival, akinek volt 2 gyereke. Nem felelőtlenségből volt neki, hanem elvált volt. Ezt csak azért mesélem el, mert szerintem nem vagyok ritka, fehér holló. Találsz majd valakit, aki így is ad neked esélyt. Nekünk végül nem jött össze tartós kapcsolat, de ennek semmi köze nem volt a gyerekekhez.
2017. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Attól (is) félek, hogy ki mit szól rá. Szüleim is elég konzervatívak nem tudom elfogadnák-e. Barátnőim is lebeszélnek róla, szerintük "tönkreteszem" a fiatalságomat mert majd gyerekre kell vigyáznom meg nem mehetünk soha sehova miatta és lehet nem is fog elfogadni (bár még pici) meg ilyesmi. A gyerek aranyos de, hogy nevelnem kéne meg folyton vele lenni... Én nem tudom képes lennék e rá vagy akarom egyáltalán. Nem vagyok biztos semmiben. De Ő tényleg nagyon nagyon vonzó pasi és nagyon kedves meg érzelmileg is olyan érett, megbízható biztos, hogy szinte minden lány ilyenre vágyik. Meg tényleg szeret és nem akarok egy ilyen embert megbántani mert már ő is mondta nekem, hogy fél, hogy sosem fog párt találni a pici miatt. Én meg nem akarom esetleg amiatz elszalasztani a boldogságot mert mindenki szerint ki KELL élnem magam, bármit is jelentsen ez.
2017. jún. 15. 12:06
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Anno én is együtt voltam több mint fél évet egy elvált, gyerekes hapsival. Ha te egy ilyen férfival állsz össze akkor vedd bele a pakliba, h az exével is "kapcsolatban" leszel, mivel a gyerek miatt ők folyamatosan kapcsolatban állnak egymással, még ha szét is mentek. Nem hiába mondják, h a gyerek egy összekötő kapocs, minden esetben összeköti az embereket, még akkor is ha már nem élnek együtt. Ezzel számolj. Nem borulhatsz ki azon se ha a nő a jövendőbelidet 1 nap akár 5x is felhívja valamiért ami a gyerekkel kapcsolatos.. Hiába, h én is imádtam az exem kislányát, de a tudatot nem tudtam lenyomni a torkomon, h sosem leszek én az egyetlen nő az életében, mert az exfelesége mindig jelen lesz. Hiába, h nem beszélnek annyit, de mindig a képben lesz. Szakítottam, mert nem akartam "eltolni" az életemet és előre bonyolítani. Aztán persze arról ne is beszélve, h ha közös gyereket szeretnétek, és a gyerekek valamin összekapnak, akkor mindig a sajátodat fogod jobban védeni! Ez anyai ösztön ami bár természetes, de a másik félnek persze igazságtalan és problémauszító...


Lényeg a lényeg, ne menj bele ilyen bonyodalmakba. 19 évesen nem vagy lekésve semmiről sem. Gondolkozz előre :)

2017. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Vicces, hogy kiemeled, hogy apuci vállalkozásában csinál ezt-azt, ezért (is) jól áll anyagilag. :D A te fajtád miatt aláznak meg szavakkal, és neveznek hazugnak engem is, sok más nővel együtt, amikor próbáljuk mondani, hogy nem ilyenek vagyunk. Amúgy a srác felé való érdeklődésed felszínes, úgy tűnik, mintha trófea lenne, mert milyen jóképű, izgalmas pasi, akinek még pénze is van. :D
2017. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg azon aggódsz, hogy mit szólnak a szüleid, véletlenül se kerülj kapcsolatba egy gyerekes férfival. Te még gyerek szerepben vagy és ez így nem működik normális kapcsolatként.
2017. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!