Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány lehet ismerkedésnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány lehet ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Elmúltam 30 és nincs jogosítványom. Elképzelhető, hogy nem is lesz. Nagy hátrány ez manapság a nőknél, ismerkedésnél? Elképzelhető, hogy emiatt egyedül maradok?

2017. aug. 28. 06:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező vannak olyan emberek akik korodbeliek vagy akár idősebbek és nincs autójuk/jogsijuk, ám ennek ellenére párkapcsolatban vannak/házasok. Nem minden nőnél szempont hogy ez meglegyen. Csak egy bizonyos rétegnél hátrány.


25/F

2017. aug. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés, miért nincs. Ha pl. Szinteveszto vagy, oké, de ha akkora luzer, hogy képtelen vagy letenni a vizsgát, akkor gond.
2017. aug. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nálam nem lenne hátrány. Bár én fiatalabb vagyok nálad pár évvel, és egyszerűen azért nem volt még tervben sem a jogsi, mert nem tudnám kihasználni a fővárosban, BKV-val praktikusabb nekem, annak meg semmi értelme, hogy itt díszelegjen, én meg kijöjjek a gyakorlatból. Talán akkor fog kelleni, ha nem egymagam leszek, hanem családdal, úgy többet utazgat az ember, több holmival... Így csak pénzkidobás lenne az üzemanyagtól kezdve a kocsiig az egész.

N

2017. aug. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
A mai világban azért elég ciki.
2017. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Honnan tudod, hogy miért nincs jogsija a kérdezőnek? Lehet, hogy nincs rá pénze (nekem sincs emiatt) vagy nem akar, mert mondjuk félős típus.

2017. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2- es,én szinteveszto vagyok, mégis van jogsim, az nem akadály
2017. aug. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 jambo94 ***** válasza:
nem hinném hogy hátrány lenne, én 23 éves vagyok, jólfizető állásom van, van egy nagy dög autóm és egy motorom :) kapcsolat meg sehol.. jó lehetett volna de nekem nincs kedvem az ilyen partylibákhoz meg akik a pénzemre hajtanak.. rendes kapcsolatot nem az alapján találsz hogy van e jogsid..
2017. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
élvezd a jogosítványmentes állapotodat. Én nagyon várom, hogy többet ne kelljen autóba ülnöm
2017. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42 éves vagyok, nő, de sosem volt hátrány hogy nem volt jogsija!!!!! Honnan veszed ezt?:)
2017. aug. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hátrány... múltkor is randiztam egy csajjal, gesztenyebarna, hullámos haj, 90-60-90 méretek, karcsú, szexi, a feneke feszes, felvittem a lakásomra, aztán mikor kicizpzároztam a ruháját, elém tolt egy kresz-tesztet azzal, hogy "ha nem töltöd ki minimum 80 %-ra, nincs szex!"
2017. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!