Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz 29 evesen szobat berelni? Ez hatrany is lehet ismerkedesnel?

Figyelt kérdés
Bp-en lakom 3 eve, van munkahelyem is. Inkabb lanyok, nok velemenye erdekelne.
2017. máj. 14. 11:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen fog múlni semmi. Ezen kár aggódni. Egyre inkább megy 30 fölött is, hogy együtt laknak emberek. Ne aggódj ezen tényleg. Ha a kapcsolat olyan fázisba jut bármikor változtathattok.
2017. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Le fognak pontozni, de szerintem nem gáz. Minek szórnád a pénzt feleslegesen, egy önálló albérlet 80-100.000, ha egyedül laksz benne egyszerűen nem éri meg. Ha az így megspórolt pénzt félre teszed, annak szerintem több értleme van, össze lehet hozni egy kisebb lakás belépő részét. Viszont komoly kapcsolatban nem árt, ha nyitott vagy összeköltözésre, természetesen felesben fizetve.

N/27

2017. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
En is ugy gondolom, hogy felesleges penzkidobas lenne havonta egy sajat alberlet. A kuloneletre termeszetesen nyitott vagyok. Koszonom az eddigi valaszokat!
2017. máj. 14. 11:48
 4/19 anonim ***** válasza:
14%

Lakótárssal együtt lakni albérletben az olyan mint a mamahotel, csak még fizetsz is érte. Ugyanúgy nem lehet magánéleted, tehát ott van zavaró tényezőnek a lakótársad/lakótársaid, nem tudsz nőket felvinni, nem tudsz szeretkezni mert milyen már, hogy mások hallanak.

Szóval lenne értelme saját albérletet fizetned, mert akkor lehetne csajod, csak nyilván drágább.

2017. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hátrány.

Csajokat úgy is fel lehet vinni, hogy azt mondod a többieknek, szeretnél egy kicsit kettesben lenni valakivel. Esetleg adsz nekik egy kis pénzt egy-egy sörre, hogy addig legyen elfoglaltságuk, és ennyi.

Ez nem mamahotel! A mamahotelben ugyanis mosnak, főznek, takarítanak az illetőre, viszont itt önmagát kell ellátnia. Tisztában van a kötelezettségeivel (számlák, bevásárlás, szórakozásra eltett pénz).

2017. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Miert ne lehetne felhozni akarkit? Azert mert vannak lakotarsak attol jarnak fel haverok, meg a tobbiekhez is. En nem vagyok szexben hangos. Ha csaj igen akkor laptopon megy egy film vagy zene. Gondolom megoldjak a szulok is a gyerekek vagy a felnott gyerekeik mellett. Hisz a csaladtagok is lakotarsak.
2017. máj. 14. 12:40
 7/19 anonim ***** válasza:
15%

Amúgy azt nem értem, ha valaki ilyen szar helyzetben van anyagilag mint te (mert hogy egy lakótársas albérletesnél már csak a csövesek vannak nálad lejjebb a ranglétrán és élet színvonalban), akkor miért vagy még itt? Miért nem mész ki pár évre külföldre megszedni magad? Ott is lakhatsz olcsón lakótársakkal, de annyi pénzt haza tudnál tenni, hogy pár év múlva már saját lakást vehetnél és egy életre megszabadulnál az idegesekkel való kényszer együttélés problémájától (ami kerékkötője egy párkapcsolat kialakulásának is).

Szóval duplán, sőt triplán szar életed van itt. Egyrészt egy senki vagy a ranglétrán, nem lehet barátnőd, és még nyomorogsz is lakótársakkal. Ilyen helyzetben nincs más hátra, külföld.

2017. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
*idegenekkel
2017. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerinted kulfoldon kolbaszbol van a kerites? Ott tobbet is kell dolgozni egy vendegmunkasnak, mellesleg az arak is magasabbak. Nem hiszek a kulfoldi munkavallasban, meg a nyelvtudasom se jo. Es nem fogom leegetni magam, hogy na meg egy magyar mosogatni, takaritani megy ki. Kezd szegyen lenni szerintem. Inkabb itthon leszek senki mint kint. Akkor nem mindegy? :D
2017. máj. 14. 13:06
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

"Nem hiszek a kulfoldi munkavallasban, meg a nyelvtudasom se jo"


Szóval még egy kifogáskereső lusta emberrel is állunk szemben :D Hinni a templomban kell, én meg rengeteg olyan ember ismerek akik pár év alatt egy vagyont szedtek össze külföldön.

De hát akkor legyél örökre egy senki. Amúgy itt most 1-2 ember azt ír amit akar, a valóságban egy ilyen pasival semelyik nő nem áll szóba. Csak úgy mondom. Más az amit itt írnak, de a valóságban ezeknek sem kellenél :D

2017. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!