Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb a lúzer jelenség a férfiak körében?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 12:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Hadd világosítsalak fel, ha 5 találkozó után nem fekszik le a nő a pasival, akkor az úgy hajítja ki, hogy a lába nem éri a földet, de gyakori az, aki ennél kevesebb idő alatt várná."


Én például pont ilyen türelmesen udvarló vagyok...


Cserébe nem szoktam elvárni az 5. randin a kettyintést, másrészt viszont már többször jártam úgy, hogy az 5. randi környékén a nő dobott, mert nem nyomultam eléggé (meg mert akkor jött rá, hogy igazából nem is engem akar).



Ne azokkal a pasikkal kezdj, akik hozzá vannak szokva, hogy a legjobb csajoknak is a 2. randin lecsúszik a bugyijuk...


Egy átlag férfinek marad a randizgatva udvarlás, és nagyon nem dob egy csajt csak azért, mert az 5. randin még nem kapta le a nő, mivel ha így tenne, akkor örökre szűz maradna (és nem, nem vagyok az).

2017. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%
Ha 5.randi után nem fekszik le? Én dobtam ki pasikat, mert a második randin dugni akartak. Menjenek a Rosszlányokra. Hatalmas veszteségeket az ilyen pasi. Vicc.
2017. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#21

Ahányszor megemlítem valahol, hogy én nem fekszek le senkivel pár randi után, olyan szintű savazást kapok, amilyet ritkán látni. :D

Mondjuk nem is vágyok olyan pasira, akinek ilyen az értékrendje, de érted, kevés pasi marad, akit ez után érdekelnék. Ezt nem panaszkodásként írom, hanem szimpla tényként.

2017. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Ahányszor megemlítem valahol, hogy én nem fekszek le senkivel pár randi után, olyan szintű savazást kapok, amilyet ritkán látni. :D "


Valószínűleg eltérő korosztályban, vagy közegben mozgunk, mert az első pár randit tényleg randinak gondoljuk, és nem arról szól, hogy rögtön szex.


Nekem is volt, aki az első randin felkínálkozott, de az ilyen nőt egyszerűen nem tudom komolyan venni a későbbiekre nézve, így ha valaki tényleg tetszik, akkor meg sem próbálom lekapni pár randin belül.


Nem gondolom, hogy mindenki ilyen, de azt sem gondolom, hogy minden férfi rögtön az első randin dugni akar.

2017. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ui: tudod, hány nő tartja loosernek azt a pasit, aki az első randin nem akar a bugyijába nyúlni?
2017. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!