Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a baj vagy mást is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy mást is zavar ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy ha egy lánynak nem vagyok szimpatikus randin akkor annyit se képes mondani, hogy "bocs de nem egymást keressük" csupán letöröl facebookról. És nincsen semmi baj azzal ha pár nőnek nem jövök be de zavar, hogy randin meghívom egy italra és csak úgy inkorrekt módon eltűnik.

Múltkor annyira besokalltam mikor nem írt vissza randi után a lány, hogy azt írtam neki "egy kedves lány akkor is visszaír ha nem akar folytatást de egy utolsó paraszt nem.."


2017. aug. 1. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért azt add hozzá, hogy rengeteg pasas egy fenyegető gyökérré változik azután, ha megmondják neki kerek-perec a tutit.
2017. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Háhá! Itt a joker megoldás, ne legyél fent fécesz-búkon, én se vagyok. Akkor nem tudnak letörölni mint reakció.
2017. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Én múltkor már személyesen megmondtam a randimnak, hogy én nem érzem, hogy folytatást akarok, sajnálom. Mosolyogva vállat vont, hogy sejtette, és sajnálja.


Ne általánosíts. Ja és én fizettem az italokat, pont azért, mert sejtettem, hogy ez nem fog működni.


26N

2017. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Én múltkor már személyesen megmondtam a randimnak, hogy én nem érzem, hogy folytatást akarok, sajnálom. Mosolyogva vállat vont, hogy sejtette, és sajnálja.


Ne általánosíts. Ja és én fizettem az italokat, pont azért, mert sejtettem, hogy ez nem fog működni. "


Az általánosítás attól általánosítás, hogy a nők 90%-ára igaz nem pedig a 100%-ra. Kivételek mindig vannak. Te is az vagy amiért becsüllek. Ezt így kell csinálni ahogy csináltad.

2017. aug. 1. 17:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Megoldás: Nekünk férfiaknak nem azokat kellene cseszegetni, akik őszinték (arról senki nem tehet, ha nem jövünk be neki), inkább azokat, akik ezt elsunnyogva, lezáratlanul, szőnyeg alá söpörve próbálják elintézni. Őket sem a döntésük miatt, hanem a viselkedésükért. talán változna a nők hozzáállása is, így mindenkinek jobb lenne.
2017. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha egy csaj megírja egy pasinak, hogy nem akar már tőle semmit, akkor a nagyrészük kifordul önmagából és zaklatni kezdi a nőt. Igaz, én férfi vagyok, de amikor neten ismerkedtem és normalisan megmondtam a csajnak, hogy már nem érdekel, akkor 10-ből 9 elkezdett anyázni, öngyilkossággal fenyegetőzött, meg küldözgette a képeket amin a csuklójat vagdossa. Ha letiltottam, akkor az ismerőseimet, meg a családtagjaimat jelölgették be és nekik folytatták, hogy mekkora szemétláda vagyok. Érdekes módon, amikor csak nem valaszoltam nekik többet, akkor szinte nullára csökkent az ilyen esetek száma.
2017. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Engem is zavar, de hát nem mindenkibe van annyi gerinc, hogy őszintén kimondja, hogy nem akar semmit. Na meg a többségnek azért jólesik a figyelem és a szimpátia amit kap.
2017. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!