Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn a férfiak, miért hazudják magukról fiatalos magas izmos sportosak?

Figyelt kérdés
A társkeresőn a férfiak azzal szöveggel írnak. Ő fiatalos magas izmos sportosak, ránézek képeikre: alacsony leharcolt külsejű vékony vagy sörhasúak meg igényetlen külső. Ilyesmire gondoljatok. Szia megszeretnélek ismerni. Én 185cm magas igényes izmos rendszeresen sportoló férfi vagyok. Később beszélgetés után elküldi képeket magáról ott meg kb 160cm magas kopaszodó sörhasú megnyúlt tréning gatyában pózol. Ilyenekre megmondom hogy magáról hazudós férfikkal nem állok szóban. Ők vannak felháborodva. Mit képzelek magamról hogy őt elutasítom. Én is olyan nő vagyok mint a többi. Férfiak miért hazudnak a külsejükről?

2017. aug. 28. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Amiért a qrvákok nőknek magukat.
2017. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Sok nő miért csak nyaktól felfelé tesz fel képet? Mert egy anyasertés szintjét üti súlyban? Na tessék. :)
2017. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Ja, 60 éves papak meg vannak sertodve ha nemet mondasz. Tényleg azt hiszik, a pasi csak sarmosabb lesz. Közben félig kopadzon, sorhassal büszkék magukra.
2017. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A legrosszabb ***** válasza:
56%
Nagyjából azon okból, amiért a nők is csomó-csomó érdeklődési kört, hobbit, elfoglaltságot kamuznak magukról, majd amikor emberfia bele-belekérdezget, csak akkor derül ki, hogy valójában az érdeklődési kör két mondat elolvasását jelentette a Wikipédiáról, a hobbi meg azt, hogy évekkel ezelőtt, 15 éves korában két hétig kényszeredetten, ímmel-ámmal űzte a barátnők, vagy anyuka nyomására.
2017. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Egy no hogy lehet olyan hulye hogy ezt nem tudja magatol? Ugyan azert amiert a nok sminkelnek es told-fel meltartot hordanak.
2017. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

"Férfiak miért hazudnak a külsejükről?"

Amiért a nők vakolattal takarják el a valódi arcukat, illetve amiért push up melltartót hordanak és karcsúsító fittyfenéket.

Mindkét viselkedés hülyeség.

Minek hazudjam magam magas, kisportoltnak? Találkozáskor nem derül ki hogy átlagos magasságú, átlagos edzettségű vagyok?

A nők ugyanígy miben bíznak? Első alkalomkor, mikor kiderül hogy a melltartóban csak a töredéke van annak ami látszódott?

2017. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Feltételetem azért, hogy egy minimális esélyük legyen. Nevetséges színjátékká vált ez az egész párkeresősdi.
2017. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Mert azt hiszik, később, mikor kiderül, már nem fog számítani, elvégre is kötődsz hozzájuk... A baj ezzel nem is az, ha valaki akkorát hazudik, hogy nem lehet csak úgy elnézni, hanem magával a hazugsággal.


Amúgy meg nem mindenki néz ki jól, aki sportol. Nézz meg egy maratonfutót, vagy egy erőemelőt... Hát egyik sem az a kategória, akire rámondanám, hogy jó teste van, és csomó olyan embert ismerek személyesen is, aki izmosnak izmos, mert sportol, de az az izom egy jó vastag réteg háj alatt van...


A magasságon viszont nincs mit szépíteni, nekem is hazudta már férfi, hogy 180 centi, erre fél fejjel alacsonyabb volt nálam (170 vagyok). Nem azzal van a baj, hogy alacsony, hanem azzal, hogy miért kell hülyének nézni? Illetve, miért kell 165 centisen magas nők után kajtatni? Nem igaz, hogy ennyire nem tudják, hol a helyük... Én sem kezdenék alacsony pasiként magas nővel, vagy ha igen, nem csodálkoznék, ha el leszek utasítva. Annyi csinos alacsony csajszi van, nemár!


Amúgy nálam az alakommal szokott ez menni. Sportolok, elég keményen. Látszik is, viszont nem akarom, hogy valaki erre cuppanjon rá az arcom vagy a belsőm helyett. Épp emiatt csak olyan képeim vannak fent, amiken nem látszom nyaktól lefelé, vagy bő ruhában vagyok. Hihetetlen, milyen tapló mód erőszakosak tudnak lenni egyesek, hogy jaj, mutassam már meg az alakom, meg jaj, hány kiló vagyok (a súlyom alapján még ducinak is tűnhetek, mert az izom másképp oszlik el...), meg "nem rejtegetnéd, ha sportos lennél"... Aztán mikor még megmutattam egy kulturált, normális ruhás egészalakos képen, más sem volt a téma, csak az utána... Annyira szánalmas.

2017. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudtad hogy a reklámok hazudnak??
2017. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert ilyen világban élünk: mindenki hazudik mindenkinek az őszinteségre senki nem vevő, főleg az nem akit hátrányosan érint. Push-up meltartók, sminkek, hitelből vásárol luxuskocsik, gagyi ékszerek, megjátszott érzelmek. Semmi nem az aminek látszik, meg kell tanulni ezeket felismerni és helyén kezelni a dolgokat.
2017. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!