Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn miért nem tölti...

Társkeresőn miért nem tölti ki a legtöbb nő normálisan az adatlapját?

Figyelt kérdés

Már kezd elegem lenni belőle, hogy bárhol próbálkozom, elutasítanak vagy a magasságom, vagy az anyagi helyzetem, néha a korom (túl fiatal) miatt.


Az ilyenek miért nem töltik ki normálisan az adatlapjukat? Nekik se jó, hogy olyan sok üzenetet kapnak feleslegesen, mert úgyis elutasítják azokat, akik nem felelnek meg a szigorú feltételeiknek.


Emiatt teljesen elmegy az ember kedve az egésztől. Komolyan inkább listázzon ki az algoritmus összesen 4 felhasználót 1000 helyett, de annak a 4-nek feleljek meg teljesen.



2013. okt. 24. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
mert csak egó növelés miatt mennek fel és képeket raknak ki. nem gondolják komolyan.
2013. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Annyit hozzátennék még, hogy azért, mert úgyis írnak neki százan, hogy nem tölt ki semmit csak a nevét, míg neked senki. Ez van. Ezt a férfiak baszták/basszák el mellesleg.
2013. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki nem tölti ki rendesen az adatlapját, az nem gondolja komolyan, így írni sem kell neki.


pl nálam kizárt volt az a pasi: akinek az ismerj meg szerepelt a magamról rovatban, annak nem írtam pozitív visszajelzést, mert aki még annyira sem értelmes, hogy írjon magáról, az nekem nem kell.


Én annó csak a lakóhelyemet nem adtam meg pontosan, mert ahhoz fűnek fának semmi köze. Tehát féligazságot adtam meg. Olyan várost, ahol amúgy is többet voltam. Így nem jelentett akadályt.


És igen, vannak olyanok is, akik csak azért vannak fent, hogy meglássák, hányan írnak nekik.


Egyébként nem kell 1-2 dolgon kiakadni, ha nem felelsz meg. Én ennek köszönhetem a szerencsémet, mert kornak 23-30 volt megadva,én 24 voltam akkor, de a férjem mert írni nekem, majdnem 21 évesen. És ez volt az én mázlim:)


Mert nekem mindegy volt hány éves, csak megadtam valamit. Meg nem gondoltam, hogy fiatalabb pasinak megtetszhetek.


27/N

2013. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!