Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan 30-hoz közeli férfiról, aki csak a tinilányoknál (16-18 évesek) tud "sikereket" elérni?

Figyelt kérdés
És ha sikerül behülyítenie egyet akkor végtelenül büszke magára, hogy ő aztán tud valamit.
2017. aug. 28. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Semmi. Leszarom.
2017. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező, te irigykedő, 30 közeli nő vagy?
2017. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
45%
Ez a tinilányokról többet elárul, mint a 30-hoz közeli férfiról. Neki gratulálok, a lányoknak pedig üzenem: r.bancok!
2017. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Hmm, miért érzem azt, hogy valójában rólam akartak kérdést feltenni név nélkül?
2017. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Én azt nem értem sokan miért akarnak állandóan mások dolgaival foglalkozni.

18 felett mindenki azt szed fel, akit akar

30-as nők is szedhetnek fel 18 éves fiúkat

2017. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok nem nő, irigy meg aztán végképp nem. Egy fiatal tinicsaj még befolyásolható, nem mindig az ő hibájuk ha egy idősebb férfinek sikerül behülyítenie valamivel.

16-18 évesekről beszélünk, szinte még gyerekek...

4. fogalmam sincsen ki vagy, nem hiszem hogy körülötted forog a világ, és kérdések születnének rólad.

2017. aug. 28. 16:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Felőlem felszedheti őket, mert a 30-as nők is vonzóak nekem. 22/F
2017. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%

Nem ismered még ezt az oldalt eléggé akkor. :)


A véleményem pedig az, hogy nem érdekel. Többnyire egy régmúlt korszakból jött általánosítás az alapja, hogy egy tinilány ilyen meg olyan könnyen behülyíthető meg az idősebb férfi csak kihasználja a szerencsétlen, naiv, ártatlan lelküket.

A valóság pedig gyakran az, hogy egy 18 éves lány több férfival volt együtt pláne úgy, ha sokat bulizik vagy jár fesztiválokra mint ahány nővel egy 30 körüli férfi.

Ahogy én látom a dolgokat, egyik tinilány fejéhez sem szorítanak pisztolyt, mindig nála van a döntés joga, hogy kivel akar lefeküdni. A dolgok oka vagy miértje is csak rá tartozik.


A kérdés második felével kapcsolatban igazat adok neked. Nem egy nagy tudomány meg felesleges ezzel jönnie. De, ha férfi vagy akkor te is tudhatod, hogy a legtöbben nagyon szeretik eltúlozni a dolgokat.

Összejönnek egy éjszakára egy lánnyal majd másnap már úgy hangzik a sztori, hogy reggel fel sem tudott kelni az ágyból a csaj mert 5 órán keresztül dugtak folyamatosan miközben 15-ször elélvezett.

2017. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Szánalmas, de ha ő magát ettől valakinek érzi, legyen vele boldog.
2017. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerek 40+-os nőt aki dettó ezt csinálja a 10-en éves pasikkal. Ahogy az 1-es mondta leszarom.
2017. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!