Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, az életetek során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az életetek során láttatok már olyan gyönyörű nőt hogy azt hittétek hogy le esik az állatok, és el vesztettétek a józan gondolkodásotokat? Mitől volt olyan gyönyörű ez a nő, hogy nézett ki külsőleg? Mitől lehet elérni ezt a hatást nőként?

Figyelt kérdés

Légyszi csak az írjon aki komolyan tudja venni a kérdést. Nem vagyok kíváncsi olyan válaszokra, hogy járjak meztelenül, és rondának sem születtem szóval a rondasággal kapcsolatos válaszokat is hanyagoljátok.


Köszönöm előre is aki komolyan tud majd válaszolni a kérdésemre!! :) :*



2017. jún. 27. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Nagy melle volt
2017. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed önmagában értelmetlen, a vonzalom szubjektív.

Ha normális paraméterekkel rendelkezel akkor te is olyan nő vagy csak még nem találkoztál azzal a férfival akinek tőled esik le az álla. Vagy már találkoztál csak nem vettétek észre egymást.

2017. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A kérdés nem rám irányult :)


Hanem kíváncsi vagyok hogy hogy néztek ki azok a nők, akiktől kb lehidaltatok ha volt ilyen. És itt nem az E kosárra, meg a bomba seggre vagyok kíváncsi.

2017. jún. 27. 22:06
 4/12 anonim válasza:
100%
Egyszer láttam egy lányt, aki pont ilyen érzéseket váltott ki belőlem. Kicsit talán túl edgy meg cringy, de a lánynak vállig érő rózsaszín haja volt és olyan gyönyörű arca, amilyet még életemben nem láttam. És nem ilyen pláza cicának tűnt, hanem egy tök normális aranyos lánynak. és mellékesen, nem voltak hatalmas mellei. :D
2017. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Diavolino44 ***** válasza:
35%
Nalam is az volt mint ami az elsonel. Vekony volt es orbitalisan nagy mellei voltak (nem szilikon, vagy ha igen mindekinek ahhoz a sebeszhez kellene jarnia). Evek multan is visszatudom idezni..
2017. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. De nem élőben, hanem a kepfeltoltes.hu-n, mikor még működött és a publikus képek közt szerepelt. A lány kb 15.16 éves, de én még ilyen babaarcú ártatlan szépséget nem láttam soha sehol. Azóta is őrzöm a fotót. :D
2017. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Volt egy lány aki nagyon tetszett. Nem ilyen áll leesős, józan gondolkodást elvesztős, de nagyon tetszett.

Nagyon alacsony volt, átlagos testalkat, fenékig érő hosszú barna haj, kék szem, pici lábak, szemüveg, tündéri mosoly és... nos... testéhez képes hatalmas mellek. :D

De főleg a testalkata fogott meg, a melleit később vettem észre mert olyan szép volt az arca is.


Van egy másik hasonló is. Ő is nagyon alacsony (158 cm körüli), picit husibb (szóval nem pálcika), sötétbarna haj, sötétzöld szemek és kerek, babaarc. Nem picik a mellei, de az elsőhöz képest azok.

2017. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt 1× egy ilyen alkalmam: egy fekete hosszú hajú, kék szemű, igen világos bőrű lányt láttam és nagyon bejött. Azt hiszem papucsban, mezítláb volt, ami még nálam extra pont volt.

Mitől lehet elérni? Mindenki szép tud lenni, ha egy cseppet foglalkozik magával.

2017. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább úgy mondom több ilyen is volt... Volt hogy tőlem idősebb, de olyan is hogy fiatalabb volt a nő. Most hétvégén is volt egy lány aki tök ari volt, sajnos nem az én korosztályom, fiatalabb. Józan eszem nem vesztettem el, attól több kell két feszes cicinél meg popsinál :)

Szerintem a lényeg hogy az összkép jól mutasson. Nekem például nem fontos a nagy mell méret.

2017. jún. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Én a természetes szépsèget szeretem, mindenféle cicoma, smink, èkszer nèlkül. Ha így is szép valaki, akkor már nem lehet gond. Hogy hogyan legyél szèp? Hát szüless szépnek, ha már okos nem lettél, mert ilyen ostoba kérdést még nem hordott a hátán a föld. :)
2017. jún. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!