Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok ha egy srác akinek sosem volt barátnője (csak szimplán jóba voltatok), halálos beteg lenne és azt írná hogy kedvelt és örült hogy megismert téged?

Figyelt kérdés
2017. aug. 28. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Írnám, hogy én is örülök hogy megismertem.
2017. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem jönnék össze vele.
2017. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Egyik sem fog leszopni a halálos ágyadon ne reménykedj.
2017. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Huha, remelem, nem szemelyes tapasztalat... En mar nem vagyok lany (36N), de en bognek... Ugy latszik, a fiatalabbak kemenyebbek nalam...
2017. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha én halálos beteg lennék én is megkeresnék pár embert akikkel életemben jól éreztem magam és mivel reálisan tudnék gondolkodni nem várnék el semmit a másiktól csak rohadt jól esne ha őszintén tudnánk beszélni egymással még utoljára.Szerintem ez nem félreértendő cselekedet nem fogja megkérni a kezed de ha beszélgettek az sokat számít nem érzi azt hogy az élete semmire sem volt jó.Szerintem már megbékélt a sorsával a halállal és lehet más esetben nem is keresett volna meg.Akármit is mond azt tuti megtudjátok beszélni de szerintem ne hazudj neki azzal csak rosszabb lesz.Remélem segítettem.;)
2017. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Itt most nincs konkrét szituáció, csak egy elképzelt valami.
2017. aug. 28. 21:49
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is a fiatalok keményebbek mert nem tapasztaltak annyit még az életből.Huszon évesen én is másképpen gondolkodtam mint most 31 évesen.
2017. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát kemény szitu lenne.
2017. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
30 vagyok, akkor sem szopnám le.
2017. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%
En vagyok a 36 eves "bogomasina", es en sem szopnam le, nem tudom, hogy keveredett ez ide. De baromira felkavarna es nem is tudnek mit mondani...
2017. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!