Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akit már 2 éve ismerek durván.

Tavaly mikor eljöttem arról a munkahelyről ahol kollégák voltunk,akkor nagyon szívta a véremet,meg kétértelműen beszélt állandóan. Nekem úgy tűnt bejövök neki,csak nem mer lépni. Nekem is tetszik,belsője fogott meg,mert pont mikor ott hagytam a meló helyet előtte 1-2 hónappal nyílt meg. Nagyon sok közös van bennünk.

Viszont tavaly elmenetelem ellenére is tartottuk a kapcsolatot. Viszont lett egy bnője.

Össze futottunk barátilag persze. De találkozások nekem nem tűntek barátinak.Vagyis én barátilag voltam jelen,mert tudtam,hogy van barátnője és én ezt maximálisan tiszteletben tartom!

Viszont ugyan úgy szívja a véremet,kétértelműen beszél. Legutóbb mondta mikor rákérdeztem mi a helyzet a párjával,hogy már elege van belőle,mert mindig lejáratja őt,meg ha mennek bulizni akkor a párja tesói és bnői is mennek akik mindig leégetik. Úgy volt otthagyja,de adott neki esélyt. De elég gyorsan mondta ezeket utána gyorsan téma váltás volt.

Úgy néz ki a kapcsolata nem túl jó.


2-3 havonta találkozunk 1-2 alkalommal igazából,köztes időkben nem beszélgetünk csak ritkán.

De akkor is hogy van a másik,munka stb.


3 hete találkoztam vele utoljára és furcsa kérdéseket tett fel,szóba került,hogy próbálok ismerkedni,de nem jön össze, aztán kérdezi : de most neked amúgy sem fér bele egy kapcsolat nem? Mondom dehogy nem,csak annyi,hogy én esténként érek rá,meg hétvégén mivel a munkaidőm 9-17/18 óra attól függ mennyi a munka.

Aztán csöndbe maradt motyogott annyit halkan: ja igaz. Akkor mindig dicsér.


Viszont nekem tökre lelkiismeret furdalásom van,hogy van barátnője,még ha nem is olyan jó a kapcsolatuk az elmondottak alapján.


Legnagyobb probléma ami miatt nem léphetett korábban az az,hogy szűz vagyok :( ami véletlenül derült ki,de szinte megismerkedésünk után nem sokkal szóval kb 1,5 éve ő ezt tudja.De akkor még sima kollégaként tekintettem rá. Meg ő sem viselkedett velem másként.

De tavaly tavasszal mikor eljöttem mintha benne és bennem is elindult volna vmi.


Környezetemben mondták.

Ha újra megkeres akkor kérdezzek rá,hogy udvarol aminek nem lenne akadálya,de bnője van vagy csak szimplán baráti viszony van köztünk?

Ma írt rám,érdeklődve milyen volt a nyaralás stb..

Viszont nem tudom hogy ez a kérdés mennyire lenne jó. Hiszen ha azt vesszük nem beszélünk annyit,hogy én ebbe többet lássak bele,de találkozásnál amik 3-4 órásak szoktak lenni ott mást látok.


Össze vagyok zavarodva fogalmam sincs mit kéne tennem.

Valóban kérdezzek rá csak így a semmiből?


Sosem volt kapcsolatom, nem tudom mit hogy kell ami rohadt szar érzés :(


2017. aug. 29. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
valami szúnyog lesz
2017. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:D loool


Érdemleges válaszoknak is örülnék.

2017. aug. 29. 16:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondd már meg neki, hogy valamit lépjen feléd és dobja ki a másik csajt.

Mit kell ezen ennyit szenvedni?

2017. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem voltam ilyen helyzetben.

Azért tettem fel a kérdést,mert bizonytalan vagyok.

Nem venné ki magát furcsán ha így a semmiből rákérdeznék?

Nyilván nekem fontos a tisztánlátás végett,meg így ő is lehet dönt magában mit is akar.

2017. aug. 29. 16:57
 5/13 anonim ***** válasza:

“Legnagyobb probléma ami miatt nem léphetett korábban az az,hogy szűz vagyok :(”


Ez miért probléma ?

2017. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem sok férfi nem tudja a szűz nőket kezelni.

Ismerkedésnél sokszor botlottam bele olyan férfibe akinek ez problémát okozott. Ezért gondolom,hogy itt is az lehetett.

2017. aug. 29. 17:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor eddig a ritka kivétellel ismerkedtél :D
2017. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A válasz: 42
2017. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van bnője

Kibeszéli abnőjét


Pont ezekért nem jönnék össze vele. Kerülném nagy ívben. Ha azzal a csajjal megteszi akkor szerinted veled nem??? Gondolkozz már egy kicsit!

2017. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Neked most úgy sem fér bele egy kapcsolat" ezt akkor mondják ha tuti nem akarnak semmit. Szimplán társalkodónőnek tart. Szerintem felejtős.
2017. aug. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!