Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben a kellemetlen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kellemetlen helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy bő fél éve bepróbálkoztam egy lánynál, amiből nem lett semmi. Hamar felismertem, hogy nincs esély, így 1-2 nap alatt lekoptam.


Kb 1 hete idekerült a cégünkhöz egy csinos csaj, aki ráadásul egyedülálló is. Megtetszett. Gondoltam, hogy megtudok róla több információt.


Erre kiderült, hogy az a lány, akinél fél éve bepróbálkoztam és ez az új lány a munkahelyemen TESTVÉREK.


Mondanom sem kell, nem kicsit meglepődtem. Nem szeretnék magamnak kellemetlenséget.


Ti kezdeményeznétek nála vagy így felejtős lenne?


27/F


2017. márc. 16. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Munkatárssal ne. A testvérével se. Szerintem.
2017. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Baromi szánalmas lenne.
2017. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Nem hasonlítanak, így erre azért nem gondoltam 😁 Kihagyom akkor, én is így gondolom jónak.
2017. márc. 16. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
dobd csak át a fész linkjét, te már elástad magad a családnál, add csak nekem meg az esélyt :D
2017. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja te már elástad magad ott. Felejtsd el.

A testvére már úgyis elhordott mindennek.

2017. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hagyom.
2017. márc. 16. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!