Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves nőként már valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nőként már valóban lehetetlen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Az olyan férfiakat szeretem akivel értelmesen eltudok beszélgetni, intelligensek, normálisak. Neten ismerkedem és a legtöbb férfi két mondat után rátér a szexhiányának az elemzésére, barátnőimnek is mutattam, és egyetértenek abban, hogy gáz a felhozatal. Pedig sehol nem írok olyat, hogy egyéjszakást vagy szeretőt keresnék. Már arra is gondoltam, hogy talán külföldi férfiakkal kellene ismerkednem vagy nem tudom.
2017. aug. 30. 11:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb normális 30-as pasi azért akkora már normál esetben foglalt. Rosszabb az arány, de nem lehetetlen küldetés, már ha jól nézel ki.
2017. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy az első mondja.
2017. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem vagy egy bálna, nem hiszem hogy ne találnál pasit.

20-50 évesig tiéd a pálya:)

2017. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehetetlen. Ami fontos szerintem, hogy 30 éves korára egy nő vagy férfi nője ki a kamaszos, gyakran irreális igényeit. Gyökerekkel nem kell foglalkozni, de ha akad valaki, aki kedvesnek látszik, esetleg kicsit esetlenebb, azért adj neki egy esélyt! Mi neten ismerkedtünk meg a feleségemmel, és elmondta, hogy elsőre attól félt, hogy egy kedves, de unalmas alak vagyok. :) Ma már tudja, hogy nincs így. Mármint nem vagyok unalmas - remélem. :D
2017. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%

Na igen, addigra a nők már átrostálták a pasikat. Tudod, aranyat sem tudják teljesen kimosni, de ugyanott, később több munkával, kevesebb aranyat lehet találni.

Vagy is, biztos van neked megfelelő pasi, csak kevesebb és több munka, még megtalálod.

2017. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nincsenek irreális igényeim fiatal koromban sem voltak. De mindig ilyen felfogásúak találnak meg.
2017. aug. 30. 12:02
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, én 34 voltam, mikor megismerkedtem a ma már férjemmel. :) Igaz, hogy nem kapcsolatot kerestem, hanem közös érdeklődési kör hozott össze.
2017. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%

Pont az ellenkezőjét látom. 30-as nőkkel is nehéz megismerkedni.


Egy részük még most próbálja behozni az elmaradt tini éveket, és megy a bulizás, etc.


Egy másik részük pedig megcsömörlött az egész párkereséstől, otthon-munkahely vonalon ingázik, nem érdekli az egész (ha próbálkozol mégis nála, akkor "legyünk barátok, nem szeretnék kapcsolatot")


Tehát nem azt érzem, hogy nekik nehéz ismerkedni, hanem, hogy ilyen-olyan okokból ők nem akarnak.

2017. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
60%
Na igen,a normálisabbja foglalt,elvált,gyerekek is vannak,macerásak.. szerintem nekem is lehetetlen lesz találni olyan 35 év felettit,akinek nincs és nem is akar gyereket,és nyugodt,normális életet él.
2017. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%

#9

Ha olyat keresel, akinek nincs gyereke és nem is akar, az nehéz lesz.

Pont 35 felett van az, hogyha nincs gyerek akkor már nagyon akar az ember.

2017. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!