Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban manapság lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban manapság lehetetlen udvarolni?

Figyelt kérdés
Haverommal beszélgettünk, és tett egy érdekes megjegyzést: "Manapság, ha egy csajnak már az elején nem jössz be, akkor buktad a dolgot. Vagyis, max csak akkor lehet köztetek valami, ha gazdag vagy, és lehozod a csillagot is az égről...stb" Tényleg így van? 23F/(Budapest)

2014. máj. 19. 02:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Sajnos igaza lehet. Szerintem

sok lany csak a kulsosegekre megy.:S

2014. máj. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Külsöre mennek... 1 ėvvel ezelött könyörögtem a csajoknak,de mindhiába... azota elkezdtem gyurni,most meg vannak olyan esetek, hogy lerázni sem birom öket....


(Kondizás elött kicsit vėkony voltam...inkább átlagosnak mondanám)

2014. máj. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%
ja meg legyel szveg es jojonsok ####al na arra is mennek nagyon
2014. máj. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
ugyan már, még emberszámba sem vesz
2014. máj. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Én 33 vagyok.


Régen is volt ilyen és most is.

Olyat senki se csinál, hogy könyörög egy nőnek. Megalázod magad. Az ilyen egy nő szemében, nem férfi.


Én a fellépésben és az ápolt külsőben hiszek.

Ez eddig mindig bevált nálam. Most is olyan barátnőm van, aki egy fejjel magasabb nálam. És nem zavarja, hogy kisebb vagyok nála. Nem izmaimmal hódítottam meg.

A legfontosabb, hogy legyen szemkontaktus és merj odamenni a nőhöz.

Ha bejössz neki elviszed randizni, ha nem, akkor van még elég hal a tengerben.

2014. máj. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom más lányok, hogy gondolkoznak. Valószínűleg csak beállnak a tömegbe, mert ha nem kiutálnak, vagy valami ilyesmi. Nekem, ha valaki nem jön be, pénzzel sem érne el semmit. Nem lehet megvásárolni a szeretetemet senki iránt sem. Egyéb okán randin sem szeretem, ha bármit is fizetnek nekem. Tény s való, hogy fogatlan egyeddel, ill. szakadt ruhában járóval nem kezdenék. Nem az emberek véleménye miatt és nem is miatta. Szimplán kellemetlen lenne, hogy neki nem adatik meg az ami nekem, és előbb-utóbb ez neki lenne téma. (tapasztalat)

Ha valaki nem tetszik nem is alakítok ki vele semmilyen kapcsolatot. Mindenkinek saját ízlése van. Nekem lehet, hogy más a zsánerem. DE mint már írtam NEM LEHET MEGVÁSÁROLNI A SZERETETEM!

2014. máj. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
21%

Filléres nők...Milliós igények!


Nehéz tisztességes Nőt találni aki normális.

2014. máj. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
aki gyökér, annak lehetetlen. a haverod vszeg ebbe a halmazba tartozik. :)
2014. máj. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
MIÉRT KELL ÁLTALÁNOSÍTANI?
2014. máj. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Alapvető vonzalmon múlik, összhangon és, hogy tudtok-e beszélgetni. Felesleges az udvarlás, inkább alapvető kedvességnek, érdeklődésnek mondanám.
2014. máj. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!