Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak egy OKJ-s végzettségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak egy OKJ-s végzettségem van, esélyem sem lesz a lányoknál? Manapság a lányok már nem állnak szóba egy prolival?

Figyelt kérdés
Most is ráírtam egy lányra ismerkedés céljából és az volt az első kérdése,hogy milyen egyetemre járok..Annyira szégyenlem magam :'( De igaza van,miért is állna szóba velem,amikor sokkal jobbat is találhat..

2017. aug. 30. 12:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
A korod sem érdekelte? Egyből az egyetem?
2017. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen emberek szánalmasak akik a másikat a végzettségük alapján itélik meg.

Hidd el nem vagy te emberileg sem kevesebb sem több attól hogy ilyen végzettséged van.

Lehet valaki 5 diplomával is olyan bunkó buta mint a s..gg,

mint ahogy 8 általánossal emberséges, jófej, élelmes stb.

2017. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel a végzettsége. Lehet okj-s villanyszerelő is, tisztességes munkával azzal is véresen gazdagra lehet magad keresni.

Én diplomás ápoló vagyok ( szerencsére nem kell foglalkoznom azzal h kevés a fizu), 4 év kemény munkája volt a diplomát megszerezni, sebészeten dolgozom, és akkor is kevés a fizu :D

2017. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj, én nem buta nőként az első szakmámat kénytelen voltam okj-n szerezni, mert lecsúsztam 10 ponttal az egyetemről, kifizetni meg nem tudtam volna, ez ugrott a pótfelvételi is. Égett az arcom, hogy egy ilyen helyen tanulok, mikor még a jóval rosszabb tanuló társaimat is felvették. Így lettem orvos helyett ápolónő. És miután meglett a szakmám elmentem fősulira, ahol most szocpedet tanulok.

És pont emiatt, amiért én is végig csináltam és tudom jól, hogy nem én vagyok az egyetlen aki így járt ebben az országban, így egy okj-s végzettségűt se fogok lenézni.

2017. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

5, pacsi :D

4-es :D

2017. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Proli? :D nem tudom, engem marhára nem érdekel kinek mi a végzettsége, ha nem síííík hülye az illető...
2017. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem számít a végzettség. Sem a szerelemben, sem a munkában, utóbbi a fizetéseken látszik. :) Akinek meg mégis, és elítél emiatt, jobban is jársz, ha nem alakul semmi az ismerkedésből. Nem a végzettség minősíti az embert.
2017. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyből az egyetemmel kezdte az ismerkedést, akkor a lánnyal van a baj. Legalább kiszűrtél egy aranyásót.


Jó, nyilván, előbb-utóbb szóba jön, hogy ki hol tanul vagy dolgozik, de az első mondatnál azért meredek...


21/L

2017. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ezt honnan szeded? Ha ilyenek, akkor keress te is OKJ-s végzettségű lányt!
2017. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki lehet csajod. Igazából a fészekrakó időben nézik a melót. De ha se szép se okos nem vagy az kellemetlen: már serdülőkorban venned kellett volna az adást hogy milyen kilátásaid lesznek csajozás szempontjából és aszerint kompenzálni szellemi képességekkel az önmagában kevéske fizikumit.
2017. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!