Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön miért nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Janitdi kérdése:

Társkeresőkön miért nem lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szinte senki nem ír vissza..badoo,love,randi stb.

Átlagos 35éves Ffi Bp.


2017. aug. 31. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Mert férfiből túlkínálat van ezeken a helyeken.

Egy őszinte lány ismerősöm azt mondta felregisztrált egy ilyen partnerkeresőre 1 nap alatt 100 levelet kapott, úgy hogy képet nem tett ki.

2017. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző mondja, több a férfi, mint a nő. Ha valahogy nem tűnsz ki a tömegből, nem sokra mész.
2017. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi.elég sz..r érzés..probálkozok de nulla siker
2017. aug. 31. 20:04
 4/19 anonim ***** válasza:
Meg az a baj hogy sok profil kamu.
2017. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Meg ki írja hogy elolvasta de bszik válaszolni..loveon fele annyi férfi van mint nő onlineba
2017. aug. 31. 20:07
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken a társkeresőkön inkább pénzes pasit próbálnak vadászni a nők. Esetleg, ha jóképű vagy 1-1 éjszakára összejöhet valaki.
2017. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Rossz fotók, rossz online profil és rossz kezdőüzenet.


De Pesten inkább élőben ismerkedj, ha valami unalmas kisvárosban élnél, még indokolt is lenne az online társkeresés, de Pesten azért vannak bőven lehetőségek "offline" is.

2017. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Rossz profil..a fejemet sajna nem tudom ki cserélni..van vagy 10képem mindegyik oldalon különbözőek..

nem olyan a munkahelyem ahol lehetne buliba nem járok nincsenek haverok barátok sajna már.Pesten meg szerintem nehezebb sok a beképzelt flancos csaj én így átlagosként nem kigyúrtan nem vagyok amúgy se egyszerű helyzetben

2017. aug. 31. 20:24
 9/19 A kérdező kommentje:
Van jó tipp jó kezdő üzenetnek?
2017. aug. 31. 20:25
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor első körben barátokat kéne szerezni és velük eljárni kikapcsolódni, ha a munkahelyed és a lakásod közötti magányos ingázásból áll az életed, az nem annyira tuti.
2017. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!