Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értik meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a férfiak a társkeresőkön, hogy képtelenség ennyi férfival ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy nap kapok vagy 50 levelet. Nem fogok tudni 50 emberrel ismerkedni, egyszerűen fizikai képtelenség. Így akire nem jut időm, annak őszintén megírom, hogy ne haragudjon, de már van akivel ismerkedek. Erre a legtöbb férfi durva válasz leveleket ír ..... Miért nem értik ezt meg?
2016. júl. 6. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Megértem. 23/F
2016. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
erre a kérdésre mégis jutott időd?
2016. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt megértem. Semmi választ nem értem. Nem értem miért nem lehet egy "bocs, de épp ismerkedem valakivel"-t copy+pastre készenlétben tartani. 29/f
2016. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 b95 ***** válasza:

Az rendben van, de hogy több száz csaj közül egy se legyen, aki akár annyit írna vissza, hogy "nem"... :(

(saját tapasztalat...)

21/f

2016. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
73%
Ez ismerős kérdező! Néha én is unom már, hogy 80-90 lány zaklat itt engem. Lányok, értsétek meg, hogy nem lehet közöttünk semmi, mert nem szeretek neten ismerkedni!
2016. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kötelező senkivel sem ismerkedned!

Aki nem jön be, annak kulturáltan megírod hogy nem az eseted, vagy már mással ismerkedsz, és kész!


Aki bunkón ír vissza, annak meg nem válaszolsz!

2016. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. A gond csak ott van, hogy azt a kevés időt, amit erre tudtok szánni, mind ugyanaara a pár top-pasira szánjátok, aztán megy a sírás, hogy csak szexre kelletek.
2016. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az értetlenekkel, szard le!
2016. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te legalább korrekten válaszolsz hogy bocsi de nem aktuális már ezért meg ezért. Te legalább vagy annyira korrekt hogy válaszolsz még ha időd nincs hogy széna vagy szalma. Legtöbben erre sem képesek. Megértem hogy napi 50 levelet kapsz így nem is csoda hogy minden nem fér bele. A pasik meg azért ilyenek mert ha kapnak is végre választ mert nekik kb sosem írnak akkor csalódottságot éreznek mert látták hogy kapnak de közlöd velük hogy már nem jó. Ez persze nem a te hibád csak ők nem értik meg miért van az ha a lányok kapnak 50-100 levelet naponta addig a fiúk kb egyet sem. Persze én fiú létemre tudom milyen ez. Eddig kb 70 levelet ha elküldtem lányoknak azokból összesen 2 választ kaptam. Amiből az egyik már a barátnőmtől volt, másik pedig egy olyan levél ahol egy lány megírta nekem őszintén hasonlóan mint te hogy rengeteg levelet kap és már 1 hete beszélget 5 szimpatikus sráccal akik közül eggyel sem bír nagyon mit kezdeni mert csak szexet akarnak és idejébe nem fér bele mindegyik. És persze a levelek jönnek ezerrel neki ő meg igazságtalannak találná azt ha 70 levelet semmibe venne amik régebben jöttek és a legfrissebb üzenetre válaszolna kb.


A barátnőm is mesélte hogy napi 20-25 lveél volt neki az átlag de mesélte volt olyan nap amikor 78 levél volt a rekord.

2016. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!