Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A huszonéves szűz férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves szűz férfiaknak milyen érzés az, hogy az összes nő magasról tesz rájuk?

Figyelt kérdés
Gyerekkorban alig várja egy fiú, hogy felnőjön, hogy végre körberajongják a nők, erre felnő, és sehol semmi... Miért ilyen kegyetlen az élet?

2017. aug. 31. 20:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Talán nem várni kéne, hogy a sült galamb a szájába repüljön, hanem tenni érte. Egy barátnő nem fog csak úgy az ölébe pottyanni...
2017. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Nekem semmilyen, nem különösebben érdekel... :D Miért szomorkodnék azon nők társaságának hiánya miatt, akik szarnak rám magasról? Hülye vagy? :D Örülök neki, hogy elkerülnek. Egyedül is jobb, mint ilyen nőkkel lenni. Biztos van olyan is, akiért megérné feladni a magányt, de baromi nehéz megtalálni. Őszinte leszek, ezt a kérdést talán én is feltehettem volna pár évvel ezelőtt, mert nekem is fájdalmat és szenvedést okozott a nélkülözés, az izoláció, de szerencsére sok mindent megértettem, illetve felismertem az életben, ezáltal pedig függetleníteni tudtam magam más emberektől. Ha lesz olyan nő, akin érzem, hogy ő tényleg azért szeret, aki valójában vagyok és nem csak azért, mert mondjuk megfelelek néhány elvárásának, akkor neki teret adok, addig pedig marad az egyedüllét.
2017. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%

Keress kérdéseket hasonló témákban: szüzesség, férfi, nők, közöny

Itt kezdődik a probléma.Erről van nagyba szó.

Betelefonált sok évvel ezelőtt egy srác abba a vagány nő társkereső műsorába:Tessék mondani miért nem sikerül a nőknél meg-minden?-Hát fiatalember nem tudom hogy mi a probléma?

-Hát tudja kedves beszélgetünk meg minden.Nem tudom mi a baj meg minden.

2017. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én egész jól viselem.
2017. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szűz már nem vagyok, mert volt nekem barátnőm, de egyébként elég siralmas így is a helyzetem. régen amikor még 17-20 éves kor között voltam, még csak csak tudtam ismerkedni lányokkal és össze is jöttem eggyel, de vele is csak addig voltunk egy pár ameddig nem lett szabad az a srác aki neki tetszett, és lefeküdni is csak azért feküdt le velem, mert nagyon kívánta a szexet, de egyébként közölte velem hogy annak ellenére hogy jól érezte velem magát, sosem szeretett igazán csak barátként, és ő ezt barátság extrákkal kapcsolatnak tekintette.

Azóta szinte egyszer sem volt barátnőm, ismerkedni sem tudok. Vannak nők akikkel jóban vagyok, meg egy korombeli csaj is van akivel időnként beszélgetünk, meg találkozunk, de ennyi.

Sokan vigasztalnak hogy ne adjam fel, meg ne mondjam azt hogy senkinek sem kellek. De ezeket is csak azért mondják hogy ne érezzem annyira rosszul magam, mert ők is látják hogy egyszerűen egy nagy nulla vagyok.

2017. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2%
Szűz vagyok pedig van feleségem aki aszexi,hát engem meg lepedóznak brühühü mer mindig 30nak néznek 44évesen.Régen 20as éveimben meg azt mondták gyerekes vagyok brühühü.Pedig 12-13évesen beszélgettek velem az idős nők amikor ministránsfiú voltam brühühü.
2017. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem unjátok ezeket a kérdéseket? A párom 25 éves volt és szűz, amikor megismertem, elmondta, lám, mégis vele vagyok két éve.

Ha nem itt szánnátok magatokat, hanem kilépnétek a világba, észrevennétek, hogy senki nem az alapján fog titeket megítélni, hogy szüzek vagytok. Nincs a homlokotokra írva. Lépjetek túl ezen a tényen és ne ezt hajtogassátok!

2017. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

Szörnyű érzés főleg, ha látom mások boldogságát, de sajnos nem tőlem függ ez az egész, így nagyjából meg tudok békélni a gondolattal. A legrosszabb viszont az, hogy minden egyes évvel csökken az az amúgy is borzasztóan halvány remény, hogy valaha is barátnőm legyen.

Egyébként gyermekkorban sem reménykedtem sok jóban, mert már akkor is olyan nyomi alkatom volt (világéletemben alacsony voltam), hogy már akkor is semmibe vettek a lányok. 24/F

2017. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7%
Na majd összeakadsz egy jó szexessel,aztán majd jön a sírás szereted de milyen csalfa,aztán meg vigasztalódsz majd egy aranyossal,az meg nem szexel majd kaparhatod a falat.Be kéne lőni a kettő közé.
2017. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Valóban piszok rossz érzés, hogy pl egy eladócsaj totál közönyösen tekint rám, mintha egy bácsika lennék, pusztán azért, mert nem születtem jóképűnek és nőcsábásznak. Nagyon rossz igy élni!
2017. aug. 31. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!