Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves hetero srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves hetero srácok! Volt már olyan élményetek, hogy egy meleg-gyanús srác szimplán csak barátkozni próbált veletek, vagy olyan, hogy belétek is zúgott? Milyen érzés volt? Hogy reagáltátok le? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Értelmes emberektől várnék értelmes válaszokat, sztorikat! Én is hasonló cipőben járok.


Az olyan sztorik mellőzését kérném, ahol a meleg pasi csak a szexre hajtott, olyat már olvastam eleget, engem a barátság, szerelem kérdésköre érdekelne, mások hogyan éltek meg hasonló szitut?



2013. máj. 2. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Ne aggódj, nem ítélünk el azért, amiért meleg vagy.
2013. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt,és nem is hiányzik.
2013. máj. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy szóval sem mondtam ezt. Mármint hogy melyik fél vagyok a saját sztorimban!
2013. máj. 2. 20:53
 4/6 A kérdező kommentje:

2/3

Elhiszem Neked, és kösz a választ, de főleg azokét várnám, akiknek volt hasonló élményük! :/

2013. máj. 2. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
én is hasonló helyzetben vagyok :D a srác akit szeretek eléggé homofób sajnos, és tudja is rólam, hogy szeretem, ettől függetlenül viszonylag gyakran találkozunk
2013. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Nálam olyan barátom ismerte be,hogy meleg,akivel már több mint 5 éve barátok voltunk,azt megemésztettem,mikor egy iszogatós éjszakán bevallotta hogy meleg,de azt már nem,mikor azt mondta hogy szerelmes belém,nekem ez kicsit sok volt....nem vagyok homofób,csak gusztustalannak találtam ha rá gondoltam hogy.....na de nem ez a lényeg,néha még beszélünk interneten keresztül,nem szigeteltem el teljesen magam tőle,de már nem szívesen találkozgatnék/lógnék vele

amúgy míg nem kerülök közvetlen kapcsolatba melegekkel,addig semmi bajom velük...


23/F

2013. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!