Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 hete vagyok fent Tinderen 0...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete vagyok fent Tinderen 0 matchem volt. Hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok,vidéki megyeszékhelyen élek és mivel most nincs barátnőm,gondoltam kipróbálom a tindert. sok csajt jobbra húztam,de most már nem is ad találatokat,max 70,80 km-re innen,az meg felejtős. 1 db visszajelzés vagy levélváltás sem volt,semmi. Ha idáig nem jártam sikerrel,inkább töröljem magam? Ti 1 hét után milyen eredményeket könyveltetek el Tinderen?

2017. szept. 1. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A Tinderrel az egyik baj, hogy már régóta nem mutatja, hogy ki mikor volt aktív. Emellett most lett vége a nyárnak és nyáron azért passzívabb dolog a társkeresés. Jön az ősz, majd akkor szaporodnak meg a matchek :)


A helyedben inkább keresnék valami hagyományosabb társkeresőt. De, hogy a kérdésed ne vesszen el: nekem változó volt. Volt, hogy sok match jött, volt h semmi.

2017. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van, hogy összejön randi, van hogy semmi nincs hetekig. A Tinder egy szemét dolog olyan szempontból, hogy nagyon le tudja rombolni az ember önbecsülését, ha nincs találat, vagy ha van is, de nem lehet normálisan kommunikálni a csajjal és nem lesz belőle semmi. Akivel találat van, az még mindig csak egy dolog, simán lehet, hogy írsz neki, de az életben nem válaszol. Felületes emberek felületes ismerkedési helye. Ennek ellenére én is használom, mert végtelenül egyszerű vele megtenni az első lépést ismerkedéskor.

Van, amikor rákattan az ember, és nézi óránként, hogy van-e valaki, de ezen túl kell lépni. Fogd fel úgy, hogy a Tinder egy kis kapu, amit kinyitottál, ahol jöhetnek a csajok. Jöhetnek persze máshol is, ez csak egy út. Hagyd, ne foglalkozz vele, ne legyél függője. Lehet, hogy egy hónap múlva jön találat, lehet, hogy fél év múlva. De az olyan legyen, akire vártál.

Egy haverom is használja, ő az a tipikus jó pasi, jól néz ki, izmos, emellett jó a szövege is és intelligens. Épp tegnap kérdeztem, napi 10-15 találatról mesélt, amit el is hiszek neki, viszont azon meglepődtem, hogy azt mondta, szinte senkinek nem ír. Nem tudom, ennek mi értelme van akkor. Viszont jól mutatja, milyen a Tinder. Egy kép alapján döntesz, 1-2 másodperc alatt. Ha felkeltet az érdeklődését, legfeljebb rád kattint, megnézi a többi képed, ha van, meg hogy mit írtál magadról. Aztán vagy balra, vagy jobbra húz.

Ha nem vagy sikeres itt, és része kívánsz lenni mégis ennek a felületes ismerkedő helynek, akkor javaslom, hogy próbálj jobb marketinget. Készíts magadról jobb fényképet, ha tudsz, illetve találj ki valami frappáns, rád jellemző, rövid bemutatkozó szöveget. Én legalábbis nagyobb eséllyel jelölök meg olyan lányt, aki ír magáról valamit, ami számomra szimpatikus. Onnantól egyből nem csak a fényképe az, ami számít.

2017. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

egyik haverom megszállottan mindenkit akinek puncija volt jobbra húzott, de szinte 0 találat, pedig nem rossz pasi.

Megnéztem az adatlapját: hülye kép, hülye szöveg, semmi olyan ami felkelthetné bárkinek is a figyelmét.


Poénból én is regisztráltam és a lehető legjobb képemet megkerestem (öltöny, szép háttér, profi fotóstól esküvőről) és egy óra alatt 15 találatot kaptam, pedig nagyon megválogattam a lányokat.


Az egész Tinder MARKETING! El kell adnod magad 3 képpel és 2 mondattal.

2017. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Marketing, oké. De én meg pont azt vallom, semmi értelme hű de nagyon prof képet megcsinálni, meg photoshop-.. stb.. mert akkor majd a pofon élőben fog eljönni. Az még rosszabb. Inkább önmagam teszem fel, egyszerű képpel. Abból is simán el lehet dönteni igazán ki szimpatikus és ki nem. Természetesen nem ébredés utáni fotóra gondolok, de nem is agyon beöltözött pucsitós stb képekre. Bár igen, Nektek van igazatok ez tény. Marketinges f*ág az egész, ami borzalmasan felszínes, és pont ezért kudarc, a 90% a.
2018. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!