Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen, vagy Badoon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen, vagy Badoon, hogy érdemes ráírni a lányokra?

Figyelt kérdés

Nyilván nem egy "Mizu?"-ra gondolok, de már próbálkoztam több féle képpen, és bár visszaírnak, de halál unalmas beszélgetések születnek, ezt szeretném elkerülni.

Lányok, Ti minek örülnétek? :)


2017. aug. 26. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
A tinderen hogy írsz rá bárkire is? Ezt kifejtenéd?
2017. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

"Lányok, Ti minek örülnétek? :)"


Nézz ki nagyon jól, minimum 9/10, légy határozott, gazdag, népszerű, akivel lehet menőzni a barinők előtt és ezen felül még légy képes folyamatosan szórakoztatni engem és a barinőimet is. Ott írsz rám, ahol akarsz, te sem gondolhatod komolyan, hogy ez számít.

2017. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Nyugi, a Tinder már csak ilyen. :) Sok fiúval "beszélgettem", a legtöbbjük rémegyszerű és rémunalmas, pedig úgy álltunk párba, hogy egyértelmű volt, hogy én nem egyéjszakást keresek. Ennek ellenére az app egy húspiac marad, ahol mindenki azonnali eredményt vár általában... Egyszerűen nem képesek az emberek egymásra figyelni és minimálisan használni az eszüket.


Én ennek örülnék: ha látnám a másikon, hogy gondolkodik. Van rendes leírásom, sok képem, amin látszik, amit szeretek csinálni, és nem egyszavakban válaszolok soha. Viszont abban a pillanatban hagyom a beszélgetést a pcsába, ha a másik csak kérdezgetni tud, reagálni érdemben nem, és ha nem indul el egy olyan beszélgetés, ami nem a felszínt karcolgatja, mert személy szerint a 9487568. alkalommal már baromi unalmasnak tartom megválaszolgatni, hogy mit tanulok és mit szeretek csinálni még, ha egyszerűen úgy elmegy a válasz mellett a másik, mint egy szemellenzős hülye marha, holott azért bőven lehetne róla beszélgetni. Nem igaz, hogy egy 10 soros szövegben nincs semmi, amihez hozzá tudna valamit fűzni az illető a következő sablonkérdésen túl...


Én mindig arra gondolok, hogy mi lesz, ha mi valaha kapcsolatban leszünk. Így semmi. Látni akarom, hogy van tartalom a másikban és van agya, ha nem látom, nem válaszolok. Nem feladatom felnevelni egy felnőtt embert, és nem igaz, hogy nem érzi, mennyire kínos és mesterkélt így kommunikálni.

21N

2017. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

azt halottam, hogy növeli a válasz esélyét ha be raksz egy kis animált képet is :), vagy egy kis gif et ;)

Én csak simán köszönök, egy képpel és szöveggel és egy szép őszinte digitális mosollyal.


Nem bonyolítom, túl és nem is éri meg. Aki azért van fent mert ismerkedni szeretne és azért jelölt be ő is akkor vissza fog írni.


Badooban csalódtam. A tinder jobb.

2017. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A badoo nekem olyanokat írt ki rendszeresen, hogy xy lány ismerkedni akar velem. Miközben az adott lány nem is tudott arról, hogy üzenget a nevében a badoo. Azóta neke,m a badoo tiltólistán van.
2017. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Badoo tényleg szar. A tindert hasnáld, bár nekem sosincsenek matcheim, de legalább akikkel mégis sierült, azokkal jól elbeszélgettem, csak nekem szarul érzékeli a helyemet, és Kecskemétre jelez engem, pedig kb 100km-re lakok onnan..... És csak Kecskemét körnékiekkel matchelek, azokkal meg távolság miatt nem megyek mélyebb beszélgetésbe
2017. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nemtudom mi a bajotok a Badoo-val, nekem tökéletesen működik, naponta 2-3 match, amíg Tinderen olyan havonta 1 (pedíg ugyanaz a profil teljesen), és igaza van az elsőnek, az utóbbi időben már írni se lehet, mert bár kiadja az értesítőt, hogy lett egy pár, megnyitom az appot, és semmi. Szóval én ezt töröltem is.

Viszont Badoon hiába van match is, és hiába írnak vissza, a legtöbb az olyan, hogy komolyan nem értem, hogy lehet velük értelmes beszélgetést folytatni. És lehet bennem van a hiba, ezért érdekelt, hogy hogy lehetne jól kezdeni :)

2017. aug. 26. 15:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Vonzó profilképpel érdemes rájuk írni. Egyébként nem biztos, hogy benned van a hiba, a legtöbb lány egyszerűen nem tud beszélgetni.
2017. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem Tinderen nem fenyeget ez a veszély, mivel 1 év használat alatt (minimum hetente előkerül) 0 egyezés.


Badoo-t kb 1 hónapja használom, eddig vagy 20 lányra írhattam rá, eddig semmi válasz. :(

2017. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy! Ezek nem társkereső oldalak. akármit hallasz olvasól róluk az téves, legalább is férfiként nem érvényesül. Amerikába lehet működik, de nem az itteni embereknél
2017. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!