Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha egyre inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egyre inkább csak öregszem, és nem kellek senkinek sem?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, de egyre inkább látom magamon hogy ráncosodom, és tudom hogy a férfiaknak a fiatal tizenéves lányok kellenek. Legszívesebben csináltatnék magammal valamit, ha lenne rá pénzem. Állandóan csak a rácokon jár az eszem, szinte egész nap a tükörben nézegetem magam, és kenegetem magam.
2017. szept. 2. 06:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Még 35 évesen is vonzóak nők.... sőt. Fölöslegesen ne gyötörd magad.A ráncok meg nem számítanak annyit mint gondolod.
2017. szept. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknak nem kellenek tizenéves lányok, nem tudom, hol élsz te. Jellemzően a komplexusos férfiak vágynak mindenáron fiatal barátnőre, akik amúgy is alkalmatlanok lennének egy korukbelivel egy normális, felnőtt kapcsolatra, szóval azokkal sokat nem veszítesz. Én is a 25 éves korosztályba tartozom, a párom is 25, a haveri körünkben is a srácok általában maximum 1-2 évvel fiatalabb barátnővel vannak együtt.
2017. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Férfiként ugyan ezt érzem, ráncosodom, de tudom, hogy a lányoknak majd később úgy is kelleni fogok! :D

Viccet félre téve felejtsd el a ráncaid, légy vidám, boldog, csak lazán. A ráncaid is talán eltűnnek! ;)

2017. szept. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a egyszer kiakadtam a ráncaim miatt. Erre szembenevetve közölte velem a srác, hogy milyen ráncok? Totál nem foglalkoznak ők annyit vele, mint mi.
2017. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

sok férfi nem adja 30-40 alá,mert bennevan h azok a ráncok kellenek!

gondolom neked tipikus babapofid van, és mikor nevetsz akk vannak "ráncaid".. kivéve ha gyerekkorod óta drogos vagy, akk kinézhetsz 50nek

2017. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok volt a Vichy reklám!?


És tudod kinek kell tizenéves kis liba! Bár te sem tűnsz értelmesebbnek!

2017. szept. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, a tizenéves cunikat be lehet hülyíteni, minden lyukát telerakja, aztán eldobja, mielőtt elkezd nyafogni, hogy ő mit akar.

Jajj de rossz neked, hogy ebből már kimaradsz!

2017. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3%

Ezt hívják korai kapuzárásnak, de am a problémád valós, mert a nők 23 évesen a "legértékesebbek", utána értéktelenednek. De a drámai értéktelenedés az 30 évesen lesz:

[link]


Míg a férfiaknak meg fordítva, 30 évesen lesz a nagy értéknövekedés, meredek görbe mentén. A 20-as férfiaknak nagyon nehéz társat találni és nagyon el vannak nyomva.

Te még 25 éves nőként tarolhatnál, ha nem lennél elmebeteg és nem a tükör előtt ülnél, bár igaz, nem fog sokáig tartani a fénykorod. Még pár év és aztán jön az "Untergehen".

2017. szept. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A legrosszabb ***** válasza:
79%
A nők 25 éves koruk fölött kezdenek lassacskán megkomolyodni, az alatt még csak kislányok. Nekem például nem kéne egy kislány.
2017. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Sportolj, pihenj többet, igyál több vizet, kerüld az olyan élvezeti cikkek használatát, amik ráncosodást okoznak. Egyébként megsúgom, mindenki öregszik, ha eddig nem tudtad. :-) De ha ezt te túl fiatalon veszed észre magadon, ott nem biztos, hogy természetes folyamatról van szó. Anyukám nagyon fiatalon elkezdett őszülni, kiderült, hogy vitaminhiány miatt.
2017. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!