Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire volt jó ötlet egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt jó ötlet egész fiatalkoromban hanyagolni az ismerkedés abban a tudatban, hogy úgysem tetszenék senkinek?

Figyelt kérdés
Most már a húszas éveimet taposom, természetesen még most is szűz vagyok és még csak intimebb kapcsolatba (beszélgetés, szemezés) sem kerültem még sosem egy csajjal sem, nemhogy csókolózzak vagy szexeljek. Természetesen egy lányt sem szólítottam le életemben annak elkerülése végett, hogy ne pusztuljon még jobban az önbecsülésem a visszautasítás hatására (szentimentális alkat vagyok) és azt figyelembe véve, hogy 50-ből max 1 csaj ha mutatna valami minimális érdeklődést is irántam (és akkor még talán sokat is mondtam). Ezt a taktikát követem a mai napig és képtelen vagyok venni a bátorságot, hogy egy csajhoz akár csak hozzá is szóljak, mert iszonyatosan tartok attól, hogy visszautasítana. Abba meg - hogy esetleg már kapcsolatban megcsaljon szerintem - bele is betegednék és valaki közülünk igen megszenvedné ezt a kis affért. Mit gondoltok rólam és van-e köztetek egyébként hasonló gondolkodású pasi?

2017. aug. 13. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én majdnem ugyanebben a cipőben járok, csak nekem olyan szempontból más, hogy én bár csókolóztam már, mégsem volt soha sem több.

Alapvető feszültség volt/van bennem amiatt, hogy mindmáig küszködök a hörghuruttal. A legrosszabb, hogy bár próbálok sokat úszni, tengerre menni legalább 2 évente kitisztulni, sajnos amikor nyálkás idő van, bedurrannak a hörgőim, és magamon már ennyi év után nem is vagyon veszem észre, de gyulladt szag jön belőlem ilyenkor. Próbálok napjában minél többször fogat mosni ilyen időszakban, nem csak reggel. Folyamatosan rágom a mentolos rágót, egyszer gyomorrontásom is lett a sok mentától, és mégis félek odamenni, mert mi van, ha megérzi, ha nem jó illatú a szám.

Itt vagyok közel a 30-hoz, és sosem volt intim kapcsolatom nővel. Innentől meg már nem is igazán reménykedek benne, mert melyik nőnek kellene egy szűz pasi? :(


Azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg keresni valami olyan hobbit, ami 100%-ban leköt szabadidődben, és nem hagy, hogy a nőkön őrlődj. Igaz, ahhoz is pénz kell, de a nőkhöz még több. Én ezt teszem, most például hajómaketteket építgetek.

2017. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*nem is nagyon
2017. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Jajj kérlek ne legyetek ilyenek! :)) elso válaszoló te se.

Kérdező!! Igen hiba volt oda kell menni ismerkedni.Elhiszem,hogy nehez, de le kel győzni.En is voltam igy regen. Pl odajottek en meg kb menekültem. Es egyszer erot vettem magamon es nagyon jo erzes volt. Persze vannak kudarcok, de kinek nincsebek?Soha nem késő elkezdeni!!

1.válaszoló:rossz lehet, de te se tedd ezt. Próbálkozz. Ha a csaj beszól akkor bunkó egy kicsit. Kesobb meg ha mar beszélgettetek nyugodtan elmondhatod neki a felelmedet.

Fel a fejjel uraim!;)

17L

2017. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak tudod amikor van egy-két sikerélményed, hogy megcsókoltál egy nőt, majd ő is amiatt dob, hogy bár elmondtad neki a problémát, de azt mondja, ezzel ő nem tudna elfogadni, akkor egy idő után nincs kedved próbálkozni.

Akárhogy is nézzük, a tűpárna is tele lesz egyszer...

2017. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyesen döntöttél, Kérdező. Manapság aki nem születik jóképűnek, vagy nincs egy valag pénze, az csak elutasításokba fog ütközni. Megkímélted magad rengeteg csalódástól.
2017. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KJUsul ***** válasza:

Én legutóbb két lányt akartam meghívni egy zenés estére, akik nagyon szemeztek velem. Amikor megszólaltam, olyan hörgő volt a hangom, mintha elvágták volna a torkomat. A lányok megijedtek és elhúztak.


Máskor meg mondok két mondatot, aztán mintha lehegesztették volna a számat, hiába mondja a lány, hogy szólaljak már meg, mondjak valami vagy kérdezi mit akartam mondani, csak hallgatok és egyre vörösebb az egész fejem, mintha épp agyvérzést kapnék. Ezen semmi nem segített az évek folyamán. Kizárólag írásban ismerkedek, mikor találkozó megbeszélésére kerül sor akkor kénytelen vagyok előre elmondani milyen élőbeszéd problémám van. Akkor mindig visszamondják a randit és legtöbbször szóba sem állnak már velem. Ez van. És én már 49 vagyok. Szóval sose lesz már jobb...


Ha nektek is van ilyen gondotok tegyetek meg bármit, hogy segítsetek magatokon, amíg még lehet...

2017. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!