Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tesznek ki az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek ki az emberek olyan fotókat társkeresőre, ahol bizalmas, félreérthetetlen helyzetben vannak egy ellenkező neművel?

Figyelt kérdés

Biztos ti is láttatok már ilyet. Pl. adott egy szimpatikus nő, megnézed a képeit, és az egyiken egy fickó átkarolja a derekát, és közel húzódva hozzá mindketten mosolyognak. Elég illúzióromboló. Joggal gondolhatja az ember, hogy az egyik exe van a képen, de akár rokon is lehet. De még az is felmerülhet, hogy a jelenlegi párja van vele.(?)


Láttam már olyan profilt, ahol a jellemzésben az illető leírta, hogy nem kell félreérteni a dolgot, egy rokonnal pózol az adott képen. Ez így korrekt, de ilyen magyarázatot sokan bizony nem mellékelnek. Társkeresőn nincs helye olyan képeknek, ahol ellenkező nemű illetővel szerepelsz, én azt gondolom. Egyedül vagy, párkereső státuszban, ne akard elbizonytalanítani a profilodat megtekintő és irántad érdeklődő sorstársaidat.


Meg olyan is gyakran van, hogy a társkereső olyan közös képet tesz fel, ahol átkarolja valaki, de csak a karja látszik, a másik fél képszerkesztővel le van vágva. Ezt sem értem, ebbe is bele lehet képzelni bármit + igénytelenséget sugall, mert nem sokból tartana olyan fotókat feltenni, ahol csak és kizárólag te szerepelsz és a teljes függetlenség látszatát kelted.(Nyilván a kisállatok, házikedvencek kivételt képeznek.)


Ti hogy látjátok ezt? Találkoztatok már ezzel a jelenséggel a társkeresőket böngészve? Hogy álltok ehhez?



2017. szept. 2. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Nem kizárt, hogy egyszerűen csak édeshármashoz keresnek embert és akkor már úgy korrekt, ha mindkettőt láthatja a másik.

Vagy úgy érzik azon a képen mutatnak legjobban de nem tudják hogyan vágják ki.

2017. szept. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%

Vagy édeshármas, vagy ez a hülyeség, hogy meg akarják mutatni, "milyen nőkkel/férfiakkal vannak körülvéve", csakhogy lásd, ki a mester.


Nagyon sok ilyet láttam, kis nyomi srác bombanőkkel valami kocsis expon, meg még az exbarátnős képet is kiteszi(levágva róla a csajt), vagy csajhaverral fotózkodik úgy, hogy az arcát nyalja a csaj/hozzábújik/anyámkínja.


Lényeg a lényeg, instant törlés/balrahúzás/ignorálás. Pont úgy, mint a kocsival pózolósaknál, meg a félmezteleneknél :D

2017. szept. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!