Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők engem inkább a bizalmas barátnőjüknek tekintenek, mintsem potenciális pasinak?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
transz vagy?
2016. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy vonzó, viszont jól kijönnek veled.
2016. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

Mert rosszul állsz a dógokhoz.

Legyél szilaj csődör oszt kúrd le mindegyiket.

2016. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

rosszul csinálod. barátként viselkedsz, nem férfiasan. lelkizel velük, a problémáikat hallgatod, a válladon sírnak, így aztán barátnak tekintenek és nem férfinak, akivel jól érzik magukat, akinek kiöltöznek és akivel le akarnak feküdni.

a megoldás, hogy nem barátkozol a csajokkal, hanem rájuk hajtasz. ne akard elaltatni a gyanakvásukat, hogy barátként a közelükben lehess. tedd egyértelművé, hogy téged nőként érdekelnek, kapcsolatot és szexet akarsz tőlük. legyenek szexuális utalásaid, ne bunkón, de azért nyomulj és ha kikosaraznak, akkor mondd meg, hogy barátod van elég, ha pasiként nem kellesz, akkor barátot is keressenek máshol...

2016. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán külsőre nem jössz be nekik.
2016. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

félig megértelek


elég empatikus vagyok és igencsak megy a duma

ha azt mondom a kollegínák fele megerőszakolna úgysem hiszed el


rohadtul nem vagyok jóképű, nem is nyomulok rájuk de idővel rájöttem olyan szar otthon a kapcsolatuk hogy egy megértő kedves ember aki nem egy bred piti vonzóbb mint a szar


az egy más kérdés hogy házas vagyok és nem élek a lehetőséggel de ha nem lennék szerintem elvit volna már a szívroham

30f

2016. ápr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!