Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alacsony (+sovány) pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony (+sovány) pasi kategória tényleg annyira visszataszító a nők szemében, mint a kövér, elhízott nő a férfiakéban?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már, hogy ezt a két kategóriát ily módon párhuzamba állították, de valóban így van? Mindkettő tényleg hasonlóan undorító a másik nem szemében? A jóképűség sem képes olyan szintű férfiasságot kelteni a nőknél - a kisfiús testalkatot háttérbe szorítva - hogy egy nőben vonzalmat tudjon kelteni egy pasi? A magam példájából kiindulva egyébként úgy látom, hogy nem, mert hiába vagyok arcra helyes, ha nagyon vékony és alacsony vagyok. Az ilyen pasik miben reménykedhetnek a társkeresés során és milyen lehetőségeik vannak? Előre is köszi a válaszokat.

2017. szept. 3. 07:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Van, akinek tetszik ez is, sokaknak nem akkora dolog az ilyesmi.


Nekem is csak addig baj, ha nagyobb darab vagyok a srácnál. Ha tud úgy vékony és alacsony lenni, hogy még mindig nőies és törékeny vagyok mellette, akkor nem érdekel, ha relatíve kis ember. És szerintem hasonlóan van ez a telt nők esetében is a legtöbbször. Ennek ellenére látok párokat, akik ebből még ennyire sem csinálnak ügyet, meg olyat is, hogy 1-2 centi miatt húzzák egyesek a szájukat, ami meg szerintem már a tárgyként kezelés kategória, mert nem igaz, hogy ennyin múlik a vonzalom valakinél.

N

2017. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Egy pasi nem kell hogy szép meg helyes arcu legyen. Legyenek férfias vonásai,erős kisugárzása, nem kell kigyúrt izmos legyen, de legyen jó kiállású, vállas,és nálam mindenképp magasabb. Egy vékony alacsony pasi nekem inkább a "fiuka" kategória, nem tudnék rá férfiként nézni.
2017. szept. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2: De pont erre lennék kíváncsi, hogyha nincsenek széles vállai és magas tekintélyes alkata, akkor mennyire számít a szó klasszikus értelmében undorítónak, ha esetleg a vele történő szexre gondolnál? Én őszinte leszek egy túlságosan elhízott, kövér nővel nem lenne gusztusom lefeküdni. De ugyanez az érzés a nőkben is megvan?
2017. szept. 3. 07:57
 4/19 A kérdező kommentje:
Vagy szimplán csak közömbösek számotokra?
2017. szept. 3. 07:57
 5/19 anonim ***** válasza:

Mi számít alacsonynak? Mert szerintem a 174 cm nem magas, nekem ekkora a barátom, és nekem teljesen megfelel. De tetszett már 170 körüli srác is (söt alatta volt) viszont ő sportos volt.


A nagyon sovány nekem már nem vonzó (60kg és alatta).


[link]


A nagyon kigyúrt sem, és a nagyon mackós sem (tetszett már nagyobb darab srác, de nem ez a jellemző)


[link]


Azt írnám h a normál testalkat, de ez is mindenkinek mást takar.


Számomra:

[link]


Ebből a második.

Lehet, hogy nem.sikerült jól linkelni, akkor bocsi :D

2017. szept. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5: Alacsonynak 170 számít illetve az alatt.
2017. szept. 3. 08:11
 7/19 anonim ***** válasza:
alacsony az ami valaki annak tart
2017. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
Nekem csak simán érdektelen lennél. Az ilyen nyüzüge fiúkákról mindig az jut eszembe, hogy megenném reggelire. Annyira meg azért nem vagyok arrogáns, hogy erre legyen szükségem.
2017. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
Engem taszít férfiben. Szexet el se tudnék képzelni egy nálam alacsonyabb, és amellé vékony pasival. Nálad alacsonyabb és még vékonyabb nőnél lenne esélyed.
2017. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%
Nekem sem tetszenek az ilyen férfiak, főleg a soványság miatt. Amúgy most, hogy mondod lehet tényleg van valami párhuzam a kettő között, mert több ilyen párt is ismerek (alacsony sovány férfi+kövér nő).
2017. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!