Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alacsony (+sovány) pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony (+sovány) pasi kategória tényleg annyira visszataszító a nők szemében, mint a kövér, elhízott nő a férfiakéban?

Figyelt kérdés
Többször olvastam már, hogy ezt a két kategóriát ily módon párhuzamba állították, de valóban így van? Mindkettő tényleg hasonlóan undorító a másik nem szemében? A jóképűség sem képes olyan szintű férfiasságot kelteni a nőknél - a kisfiús testalkatot háttérbe szorítva - hogy egy nőben vonzalmat tudjon kelteni egy pasi? A magam példájából kiindulva egyébként úgy látom, hogy nem, mert hiába vagyok arcra helyes, ha nagyon vékony és alacsony vagyok. Az ilyen pasik miben reménykedhetnek a társkeresés során és milyen lehetőségeik vannak? Előre is köszi a válaszokat.

2017. szept. 3. 07:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi van, ha nem tetszik az igazság, itt is le kell pontozni? Mire számítottál, őszintén, hogy majd ez lesz az ideál?
2017. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11: Honnan veszed, hogy lepontoztalak? Mindenkit felpontoztam és írnom is kellett volna, hogy értékelem az őszinteséget.
2017. szept. 3. 15:54
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem undorról van itt szó, kérdező, hanem közömbösségről. A nő tudat alatt biztonságra vágyik. Az ő agyában 4x akkora helyet foglalnak el a létfenntartási, mint a fajfenntartási funkciók. Neki a férfi ott kezdődik, aki meg tudja őt és a csemetéjét védeni. Mert evolúciós szempontból ez (is) a férfi feladata. Egy kisfiú kinézetű pasi, akit elfúj egy kicsit erősebb szél nem rúghat labdába ilyen szempontból. Vannak csajok, akikben annyira erős a nevelési ösztön, hogy bevállalják gyerek híján az ilyen férfit is, de 40 körül tuti, hogy ők is lelépnek, és egy izmos fiatal kant szereznek kárpótlásul az elvesztegetett évekért.
2017. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem a párom (29/F) 168-170cm és 55-60kg. Az kicsit zavar, hogy nagyon-nagyon vékony, kb. egymagasak vagyunk, az jó. Nincs rajta sok szőr sem, egyedül csak a lábán és az alkarján van. Sehol másutt. Még az arcán sem nő rendesen. Meg mindig borotválkozik. Szoktam neki viccesen mondani, hogy Ő a fejlődésben úgy 10-12 évesen megállt. Mindig nagyon vékony volt.

Én (29/N) 170-172cm és 90-95kg vagyok. Sajnos az utóbbi években meghíztam. Engem nem zavar, hogy ő férfi létére testileg így néz ki, nem a testébe szerettem bele. Őt zavarja, hogy elvagyok hízva, mikor megismerkedtünk akkor én is 58-60 kg voltam.

Már 8 éve és 9 hónapja vagyunk együtt.

2017. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: érdekesen nézhettek ki egymás mellett. :D
2017. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mint látod, a felvetésed helyes. Annak a dolognak már nagyon helytállónak kell lennie, amire még a képmutató, mellébeszélő, magyarázkodó nők is csak bólogatnak. Sajnos.
2017. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szóval a tanulság: sipirc a konditerembe nyafogás helyett. :D
2017. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#14

Most akkor zavar, hogy így néz ki, vagy nem zavar? Döntsd már el...

2017. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
14-es és kis ember nagy bottal jár?:D
2017. szept. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!