Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom, hogy az eszemre kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy az eszemre kellene hallgatnom, de a szívem mást mond. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, szerelmes belém, nagyon rendes, kedves, megértő, figyelmes, megbízom benne, de nem igazán érzem, hogy működne jól a kémia. Van az exem, akivel nemrég találkoztam hosszú idő után. Azért lett vége mert ő nem foglalkozott velem, nagyon önző volt és én sokkal többet tettem a kapcsolatba mint ő, viszont csak úgy vibrált körülöttünk a levegő. A kémia szuperül működött. Olyanokat mondott, hogy hiányzom neki, megbánta, egy idióta volt, sokat tanult a történtekből és tényleg úgy láttam, mintha valami megváltozott volna benne. Hónapokig nem akartam vele kontaktok, (ő igen) de lehet jobb is volt. Persze lehet csak mindkettőnket ez az erős vonzalom befolyásol. A lényeg, hogy úgy érzem szeretné újrakezdeni. Azóta minden nap ír valami apróság miatt. A másik fiúval vagyok kb 1 hónapja. Nagyon rendes tényleg és tudom, hogy sosem hagyna el és nem is bántana meg mégis agyon vágyódom az exem után, pedig tudom, hogy ami egyszer nem működött az másodszorra sem fog, de olyan jó volt vele beszélgetni és annyira szerettem a személyiségét és tudom ő is az enyémet. Ráadásul neki is van már más de ugyanaz a helyzet mint nálam. Felsorolhat mellette sok pozitív érvet, de az a nő akkor sem én vagyok, és az a fiú akkor sem ő. Nem tudom mit tegyek. Nem akarok senkinek fájdalmat okozni. MIlyen tapasztalaitok vannak? Észre vagy szívre kell hallgatni? 27/n
2017. szept. 4. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rovid leszek,volt egy srac 17eve (uhhh), nem sok kozos volt bennunk de a vonzalom (szexualis es erzelmi is), nagyon ott volt.Emiatt valasztottam,osszejottunk,szetmentunk,ezt 3szor.Harmadjara mar hazassag,gyerekek,azt gondoltam h bar szellemileg nem vagyunk egy hullamhosszon,az erzelmi kapocs fontosabb.Megcsalt,massal boldog (en is).Talan azert tortent h legyen ket ilyen csodas gyerekunk, de mar az elso randin tudtam h az eszemmel nem valasztanam.Ha a lanyom uilyen helyzetbe kerulne,megprobalnam meggyozni h varja ki akivel fizikailag es szellemileg is jol erzi magat.Ha vmi hianyzik,az a hiany mindig ott lesz,az emberek nehezen valtoznak.N35
2017. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ, viszont:

Mi az a kérdés, hogy észre vagy szívre hallgass? A mostani barátodat ésszel szereted, vagy mi? Ha meg nem szereted, minek bolondítod? Tudom, kényelmes, hogy odavan érted, meg amíg nem jön jobb, addig jó. De ez hogy esne neked? Nem vagy vele korrekt. Tudom, emberileg szereted, meg jófej, meg balblabla... ez szép és jó, de attól még neki lesz rossz, nem neked.

Az mondjuk szerintem nem igaz, hogy ami egyszer nem működött, az később sem fog. Attól függ, hogy mennyire képes változni valaki. Akár te, akár a másik fél. Persze jó esély van rá, hogy ugyanúgy végződne a dolog, mint régen.

Szóval amit én gondolok, az az, hogy ha csak úgy "elvagy" a mostani barátoddal, az nem korrekt vele szemben. A másik srác meg...a vonzalom nem minden. Sőt, sokszor csak egy dologra elég, és ahogy én az embereket ismerem, (most nem akartam nőket írni, de...), egyszer úgyis megadnád magad neki, ha elég kitartó.

Szerintem ne szédítsd tovább a mostani srácot, a "régit" pedig már megtapasztaltad. Ha adsz neki mégegy esélyt, és azzal sem él, talán nyugodt szívvel lezárhatod a dolgot.

2017. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval, együtt vagy egy sráccal, aki szerelmes beléd, de egyoldalú a dolog, mert neked inkább az exed kellene. Hát, a sráccal szemben mindenképpen az lenne a tisztességes, ha szakítanál, aztán az exeddel meg vagy jobban sikerül másodjára, vagy nem.
2017. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szergej55 ***** válasza:
Nem olvastam végig, de úgyis az lesz a vége, hogy sz*pni fogsz.
2017. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!