Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak tele a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak tele a társkeresők 19-25 éves elhagyott, gyerekes nőkkel?

Figyelt kérdés

És főleg miért én vagyok a bunkó, ha azt mondom, nem más gyerekét akarom nevelni, hanem sajátot szeretnék?

(Ahol balesetben/egészségügyi problémában elhunyt az apuka fiatalon, azt ne vegyük ide. Bár ez a ritkábbik!)


Miért jó az, hogy a bizonytalan érzelmekre bevállalnak az ilyen fiatal nők gyereket? Utána meg "Nem apát keresek neki, csak fogadd el!" címen új kapcsolatot akar. :/


Régebben ez annyira nem volt divat.

(Mondjuk az sem, hogy otthagyják a nőt a gyerekkel.)


29/F



#kapcsolat #társkeresés #egyedülálló anya #Gyerekes nők #fiatal anyák
2017. szept. 5. 08:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
31%
Ez miben más, mint az, ha az apuka balesetben / betegség miatt elhúnyt?
2017. szept. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
7%
hunyt. :)
2017. szept. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
29%

ezek a nők sokkal odaadóbbak mint a szimplán egyedül élők és ha a gyerekkel foglalkozol, nemkell nevelni csak figyelj rá, azzal a nőben is megerősited h bizhat benned, elfogadod a gyereket is, őt is, sokkal inkább társjelöltek ezek a nők (szerintem).

persze ittis vannak buta nők akik ugy bánnak a gyerekkel mintha átok lenne, láttam ilyet is

2017. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%

Én soha nem értettem, miért kell ilyen fiatalon gyereket szülni, én csak akkor tenném, ha biztos anyagi hátterem van - nekem, nem a páromnak, mert bármikor elhagyhat és akkor ki tartja el a gyereket? Nem hiszem, hogy 20 éves kislányoknak olyan komoly anyagi hátterük lehet, csak babázni támadt kedvük...felelőtlenség.


Ha ennyire zavar, hogy már van gyereke a lánynak, akkor ne is kezdj vele, nem kötelez rá senki, de utána miért ne lehetne közös gyereketek is? Szegény gyerek nem tehet róla, hogy az apja otthagyta.

2017. szept. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Annyiban más, hogy stabil érzelmi háttér és közös jövőkép nélkül szerintem normális gondolkodású ember nem vállal be gyereket.

Legalábbis nálam az is már kiüti a biztosítékot, amikor egy megromlott kapcsolatot a gyerekvállalással próbálnak megmenteni. Családban sajnos volt rá példa, bevállalták, mert hogy a gyerek majd összetart minket. Ez igaz is, mindig találkoznak, mikor viszik vagy hozzák a gyereket egymáshoz, merthogy azóta külön élnek. :/

2017. szept. 5. 08:32
 6/36 A kérdező kommentje:

Ha egy 28-30 éves nőnek már van gyereke, azt meg is értem. De inkább a 19-25 éves korosztály az, akinél kérdőjeles ez, s van köztük olyan, akinek nem is egy van már.

Az anyagi hátteret most nem említem, mert annak alapnak kellene lennie, hogy gyereket úgy nem vállalunk, hogy a nevelésének anyagi része esetleg problémát jelenthet.

Itt maga a családkép és a két szülő megléte a szempont. Hiába is próbál meg valaki egy személyben anyja-apja lenni a gyereknek, nem mondom, hogy kivitelezhetetlen, de nem véletlenül lett az "kitalálva", hogy férfi és nő alkot egy párt és a szülői hátteret.

2017. szept. 5. 08:39
 7/36 anonim ***** válasza:
54%

Múltkor egy kérdésre kijelentették a nők hogy az a férfi aki nem talál társat, az a "selejt", nem kár érte.


Nos, azok a 30 alatti IQ huszárok, akik valami party-boynak gyereket szultek, de általában már a terhesség alatt elhagyták őket, pont ugyanez a kategória.


Egyébként megy a duma, hogy ő érett nő, szerelmesek a párjával, aztán többségében a srác már a terhesség alatt bizonyítja, hogy a csajnak 30as IQja volt, ha egy ilyen pasinak gyereket szült.


Mellesleg meg miért ne kellene elfogadnod az ilyen nőket, hiszen ők is milyen elfogadóak a férfiakkal szemben. Vagy nem?

2017. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem azzal áll összefüggésben, hogy buta lenne a nő. Régen még korábban szültek, akár 17-18 évesen is, mégis felnevelte az apja, mert szégyen volt lelépni mellőle. Na de még ha el is válnak, az apának kötelessége lenne legalább a gyereket segíteni, vele tartani a kapcsolatot.


Egyébként nem tudom mit vársz, azt, hogy egy nő elhagyja a gyermekét miattad? Szerintem alap, hogy ha gyermekkel rendelkező nőt vagy férfit szeretsz, akkor a gyerekkel együtt fogadod el.


21/L

2017. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem kor függő.


Harminc felett vagyok, az összes elhagyott kismama megtalál (szintén harmincasok), mert jó munkám van, jó keresetem, tudják, hogy nem iszom, nem szerencsejátékozom, hűséges típus vagyok.


Ugyanezek a nők a gyerek előtt rám sem néztek, inkább valami helyi menő pasival nyomultak, és próbálták a gyerekkel megfogni.


Haja hirtelen milyen okosak lettek, hogy mégis inkább engem kellett volna párnak választani, csak ugye a gyerek nem kell tőlem. B terv meg tudod ki legyen...

2017. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
#9-es. Kicsit hasonló cipőben járok, mint te. Épp ezért is írtam ki a kérdést. :/
2017. szept. 5. 09:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!