Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten már minden fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten már minden fiatal csaj foglalt. Vidéki nagyvárosban (pl. Miskolc) szintén ez a helyzet. Akkor nincs más hátra mint kutatni az elhagyott falvakat, hátha van még valahol szabad nő?

Figyelt kérdés

Sajnos ez a helyzet. A társkeresőkön 10x annyi a férfitöbblet és abból a kevés női profilból is rengeteg a kamu, a troll, és persze ilyen arányok mellett csak a legnagyobb Adoniszoknak írnak vissza.


Szerintetek 26 évesen mit csináljak ha átlagos pasi vagyok? Autóval vágjak neki a vidéki falvaknak, és kérdezgessem meg a helyi kiskocsmában, hogy van-e a faluban még szabad lány? Vagy mások hogy a francba találnak barátnőt? A városokban egyszerűen nem létezik olyan fogalom, hogy szingli lány/nő, mindenkinek van valamilyen párkapcsolata. Csak arra lenne esély, hogy egy rossz kapcsolatot bolygassak, hátha dobja a pasiját, de az nagyon hosszú és fáradalmas lehet és nincs is hozzá kedvem.


2017. júl. 19. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez hülyeség, mégis honnan veszitek ez a sok marhaságot? Rengeteg szingli kedves lány van, csak őket észre se akarjak venni, mert nem magamutogatóak. :/
2017. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg mert nem járnak a tipikus vadászterületekre. Legalábbis szerintem azon múlik hogy aki komolyat keres és nincs vele nagy gond az nem neten vagy buliban illegeti magát. Ezért üresek a társkeresők. Nekem egy barátnőm sincs és soha nem is volt fenn mégis vagy épp kapcsolatban vannak vagy épp szinglik és keresik a nagy ő-t néhány működés képtelen kapcsolat után.
2017. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyik barátnőm szingli, még sosem volt senkije. Városligeti fasoron lakik, arra keresd. :D
2017. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

"A városokban egyszerűen nem létezik olyan fogalom, hogy szingli lány/nő,"


Dehogynem létezik!

2017. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is tudok szingli barátnőt, ő meg az Örsnél lakik. :D
2017. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Be kellene járnod a tanyavilágot, azt hiszem látnál csodákat.


Egyébként szerintem a leghatékonyabb az online társkeresés, mert így tényleg kicsi az esélyed, hogy összefutsz azzal akivel kölcsönösen keresitek egymást.

2017. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"a leghatásosabb az online ismerkedés"


Hát most mondom, hogy 10x annyi a férfi társkeresőn. Keress rá, hogy 18-28 éves korosztályban hány férfi és hány nő keres párt, és azt fogod látni, hogy egy laza 10-es szorzó lesz a két szám között. Most őszintén, ha minden egyes nőre (még egy csúnyára is) 10 pasi jut, akkor mennyire hatékony az online ismerkedés?

2017. júl. 19. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem számít mennyi bunkó van fent. Választani csak abból lehet aki fent van, amíg itt siránkozol már feltehetted volna az adatlapod az egyikre.


A lottón is csak az nyerhet, aki vett legalább egy szelvényt.

2017. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, gyere Mezőörsre itt van 18-30 közötti csaj bőven (kb. 10 db), te mint a Pösti királyfi béka képében sokkalta kelendőbb lennél, mint bármely hétköznapi gavallér a 230 falusi srácok közül :)
2017. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fura alternatív valóságban élhetsz. Nekem a pesti csaj ismerőseim közül konkrétan mind szingli. Persze könnyű Mindenre rákenni a bénaságod és rinyálni.

Vagy gyenge kamu.

2017. júl. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!