Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ne legyek féltékeny az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek féltékeny az exbarátnőire?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ők sokkal jobbak nálam és nem értem miért van velem.
2017. szept. 6. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, okkal csak exek.

Kis önbizalmat, csajszi!

2017. szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozz az onbizalmadon. Nincs mas megoldas.

Az exei nem veletlenul exek. Te pedig nem veletlenul vagy a baratnoje. Ennyi az egesz.

2017. szept. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy mégsem lehetnek sokkal jobbak nálad, ha veled van, ők meg ex- ek.
2017. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy a másiknak a múltjára minek kell féltékenynek lenni.


A múlt már elmúlt, az ex pedig nem véletlenül ex. Ők már nincsenek benne a barátod életében.


21/L

2017. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányon dolgozni, de sürgősen, mielőtt elüldözöd magadtól (teljes joggal) a barátod komplexusaiddal.

Ha annyira sokkal jobbak lennének nálad, akkor most velük lenne, nem veled, szóval inkább ne kombinálj ilyen baromságokat.

2017. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért érzed így? Remélem nem a barátod érzeteti veled. Nálam mondjuk ez azért nem probléma mert a párom nyíltan kimondta hogy előttem elviselt mindent mert nem akart egyedül lenni,csúnyák voltak,és irtó buták.De erről később én is megbizonyosodhattam. Ezért nem is vagyok féltékeny,meg tudom hogy sose találkoznak többé,meg szerencsére az én páromnak nem is volt olyan komoly kapcsolata előttem.

De ha már veled van,biztos lehetsz benne hogy jobb vagy náluk. Nem kell aggódnod. Konkrétan nem tudjuk mi a helyzet,és hogy hogyan tudnád megoldani.

2017. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!