Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt írom egy lánynak féltékeny lesz vagy továbbra is közömbös?

Figyelt kérdés
Nem akart velem randizni, és pár nap múlva írnám neki, hogy szexeltem valakivel (persze nem így hanem csak megemlíteném). Egyedülálló lányról van szó.

2016. nov. 21. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha normális a csaj, akkor el is felejt, mert bebizonyítottad, hogy csak arra kell.
2016. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
épp az hogy pont fordítva, ő lenne aki nem arra kell és még egy randira sem jön el velem, pedig vele komolyan gondolnám :(
2016. nov. 21. 17:22
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Semmire se mész a játszmázással, annyit fog ezután gondolni, hogy "na még jó, hogy nem találkoztam ezzel a gyökérrel, engem is csak megfektetett volna és ráadásul még szét is kürtöli".

Ha nem akar veled randizni, annak oka van, felesleges erőltetned és lejáratnod magad ilyen hülyeségekkel, ha nem jössz be neki.

2016. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ez csak meg fogja erősíteni abban, hogy jól döntött, amikor nem ment el veled sehova. Gyerekes vagy. Az, hogy te végre kegyesen többre akarsz valakit mint a szex, nem egy kiváltság, senkinek sem kötelessége egyből rád ugrani.
2016. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne féltékeny? :)

Legalább megtudta, hogy csak dugni akartál vele, és nyugodtan hátradől, hogy jól döntött.

2016. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha én lennék a lány helyében, akkor ezzel csak magad alatt vágnád a fát. Érted, mennyire kellhetek neked, ha simán megdugsz mást, miközben engem próbálsz fűzögetni? Ugyan már. Persze, az adott lányt nem ismerem, szóval nem tudom, hogyan reagálna, lehet, nála elérnéd a kívánt hatást, de minthogy én a fenti módon gondolkodom, ezért erősen kétlem.
2016. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
de mit csináljak akkor, nem engem nem akar, hanem ismerkedni nem akar senkivel sem, szerintem még érez valamit az exe iránt.
2016. nov. 21. 17:28
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk tiszteletben tarthatod, mint minden más emberi lény döntését.

Amúgy meg ha komolyan gondolnád vele, akkor nem másokkal dugnál.

2016. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Legegyszerűbb, ha nem írsz rá. Majd keres ha akar valamit.
2016. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Akkor fogadd el a döntését.

Nincs is annál szánalmasabb, mint hogy addig majd meg haltál volna érte, utána meg ő lesz a büdös ribänc és ott alázod meg ahol tudod, csak azért mert nem volt veled hajlandó összejönni. Miért is lett volna az?

2016. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!