Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nulla a kettőnk közti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nulla a kettőnk közti netes kommunikáció, van értelme azt a randi erőltetni?

Figyelt kérdés

Nagyon régtől egyedülálló vagyok, nagyon itt lenne az ideje egy normális kapcsolatnak 31,5 évesen.

Egészen júliusig vágytam is rá,most is vágynék de sajnos úgy alakultak a dolgok (lentebb kifejtem), hogy a világ legeslegmegértőbb kitartóbb lánya kellene mellém, vagy valaki akinek az a fétise,hogy pasikat kihúz a szarból.

Szóval mikorra eldöntöttem,hogy még talpra nem állok nem kell kapcsolat, akkora belém futott egy lány!

Elittárson ráírtam, ő pedig pár hét múlva felvett facen, első mondata az volt: nála ez küzdés,hogy megkeresett (nem tudom hogy talált meg).

Pár napig még egész értelmes beszélgetések is voltak köztünk aztán elhalt, alap ?...bocs nem leszek x napig mert...aztán felvarratott egy tetoválást (akkora tetoválással nem jönnek be a lányok mint neki lett) arról áradozott pár napot,vagy bocsánatot kért,mert inkább olvasott mint nekem válaszoljon,elég könyvmoly. Akkor meguntam nem nagyon kezdeményeztem beszélgetést,ha rámírt is leráztam hamar.. eltelt pár hét,gondoltam talál valakit, most hétvégén (kiírtam legénybúcsúra megyek....ezért talán???) írt,hogy nagyon szeretne találkozni.

Viszont azóta megint unalmas semmilyen beszélgetések vannak köztünk.

Nekem ez azt jelenti,hogy nem nagyon működne a dolog.

Nagyon szép arca, gyönyörű teste van elvileg házias és dolgos lány (apukája asztalos műhelyébe is besegít) de ennyi pozitívum.

Aki írja,találkozzunk és legyen szex....Sajnos nekem nem megy annyira könnyen! :((

Szóval kérlel,hogy randizzunk,de így van értelme?



#csendes #unalom #netesbeszélgetés
2017. szept. 6. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
31,5 évesen? Hány éves vagy, 10? :D
2017. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

B+, 31 évesen olyan töketlen vagy, mint egy 14 éves.

Mi akadálya lenne annak, hogy már holnap talizzatok?

Nem a netes beszélgetésekre kéne alapozni, hanem a személyes találkozókra.

Nem kell addig szex, míg nem akarod, viszont egy személyes tali akár már holnap is lehetne, nem kell a végtelenségig húzni.

2017. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Vannak, akiken nem lehet segíteni.
2017. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja kimaradt,hogy miért nem vagyok alkalmas kapcsolatra.

Volt egy autóm,úgy gondoltam megtehetem,hogy egy szakadt helyett majdnem újat vegyek kis hitellel. Én hibám volt, összeütköztem egy másik autóval. Sofőrként dolgozom! Pár hete jött egy papír 1év jogsi bevonás 430 000 büntetés, bevonás miatt 200000 utánképzés. Ház vásárlás így elmaradt ahhoz a lakáskasszám lett volna felhasználva.....Magyarán van hitelem az autón ami totálkáros,házam nincs, munkahelyem vagy megmarad vagy nem, ügyvédet és valami büntetés ki kell fizetnem. Ezek mellett egy nőnek semmit nem tudnék megadni. Ha munka is jogsi is ugrik, akkor szerintem megyek a Dunántúlra vagy külföldre dolgozni!

2017. szept. 6. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

A párommal tökéletesnek tartjuk a kapcsolatunkat, egész napokat tudunk csak úgy beszélgetni egymással, online mégis alig bírunk 1-2 szót nyögni, döcögős az egész.

Nem jelent semmit.

2017. szept. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, mindenképp kell egy elő randi. Ott dől el igazan, hogy mennyire passzoltok. A netten, jó részben az is benne van amit bele képzelsz és nem csak a valóság.
2017. szept. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szóval aki a neten nem kommunikál az egy $z@r. 30+osan olyan dolgokat mondasz mint egy 18-20éves éretlen gyerek. Mi köze az anyagi helyzetednek ahhoz hogy találkozz a lánnyal? Te már most a kifogásokat keresed. Csináld! Véletlen se engedj az általad támasztott követelményekből, elvárásokból!(Nagy csúúúúnya tetkó) Majd pár év múlva kiírhatod hogy "Miért nem volt csajom Xéve?".
2017. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartozik szorosan a temahoz: De az en baratom is soför es egy ( vagy több) rossz üzleti döntes miatt eppen durvan le van egve. Gyakorlatilag nincs semmije. Öszinten elmondta, es en becsülöm erte, hogy rengeteget dolgozik es probal kijönni az adossagokbol ( ugy nez ki lassan sikerül neki). Annyi penze van, hogy egy kavera meghivjon, vagy vegyen egy csokit, ha ugy erzi. Többre meg nincs igenyem. Van lakasom, autom, ki tudok fizetni egy nyaralast, nem szorulok ra, hogy anyagilag barmit megadjon. Ugyhogy ez csak kifogas... Ha egy nönek tenyleg te kellesz, akkor szeretni fog csoron is. Ha nem, akkor meg nem szeret igazan es nem is kar erte.

Menj el a randira, ismerd meg es meglatod.

2017. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Véleményem: eddig mindig a beszélgetések alapján alakult ki a szimpátia bennem egy egy lány iránt...na de mivel nem vagyok biztos magamban, ezért feltettem nektek a kérdést.
2017. szept. 8. 19:43
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a pár normális választ!

El szeretném mesélni,hogy nekem nem mondom hogy nagyon jó,de sokkal jobb életem volt mint most van. Nálam alap volt,hogy elmegyek egy lányért és ha sikeres volt a randi ha nem,hazaviszem.(legalábbis felajánlom neki) általában, vidéki hölgyekkel randiztam. Nem megvenni akarok egy lányt, csak megfelelő környezetben jobban oldódom én is....magyarán nekem önbizalmat ad ha el tudom vinni rendezvényre,étterembe. Ott tudom jól eladni magam!

2017. szept. 8. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!