Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek vagy férfiaknak nehezeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek vagy férfiaknak nehezebb az ismerkedés, a párkeresés?

Figyelt kérdés
Kiknek lehet nehezebb, frusztrálóbb a dolog? Nőknek, mert a rengeteg jelentkező közül nehéz kiválasztani, kiszűrni azt, aki nem csak szexet akar, és ezért sok a fölösleges üresjárat és/vagy csalódás, mire mindez kiderül? Vagy férfiaknak, mert ötven-száz nőnél kell próbálkozzanak ahhoz, hogy legalább egy hajlandó legyen ismerkedni velük, és abból sem biztos hogy lesz valami?

2017. szept. 8. 07:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem férfiaknak nehezebb. Nem lennék a helyükben.

38N

2017. szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem köthető nemhez.
2017. szept. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%

A sikeres pártalálás esetén egy férfi és egy nő is elkel, visszautasítás esetén mindkettő szingli marad.

Ebből könnyen ki tudod logikázni, hogy egyformán nehéz vagy könnyű.

2017. szept. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3-asnak: igaz, de szerintem nem mindegy, hogy milyen tekervényes út vezet a sikeres pártalálásig, itt nyilván nagy különbségek lehetnek.
2017. szept. 8. 08:13
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően egy jó párkapcsolatot kialakítani mind a két félnek nehéz. Viszont ha azt nézzük, hogy az önbecsülése kinek sérül inkább az odavezető úton, ott szerintem a férfiak nagyobbat szívnak. Mindenkinek, akármennyire is hisz magában, fontos az énképe kialakításánál a környezete visszajelzése, hogy mennyire jön be a lányoknak/fiúknak. Amíg egy lánynál próbálkoznak 20-an, de senki nem tetszik neki, addig tud abból meríteni, hogy 20 srácnak legalább tetszettem, ez jó. Míg egy férfit elutasítanak 20-an, akkor az jön le, hogy 20 lánynak nem kellettem. Egyik se járt sikerrel, mégis máshogy jött ki a történetből, és szerintem ez a különbség.
2017. szept. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkednék. 32/F @ BP
2017. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
#5 de aztán összejön egy paraszttal, aki földig rombolja az önbecsülését, szóval kiegyenlítődik minden. ;)
2017. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%

#5 Az engem valahogy sosem tudott motiválni, hogy a példádnál maradva 20 olyan férfinak tetszem akik nekem egyáltalán nem. Nem mérce, csak azt jegyzem meg hogy naa szép, nekem csak ez jutott. Ellenben ha 20 olyannak akik nekem is na az már ad önbizalmat.


A párkeresés mindkét nemnél szívás. Én néha úgy gondolom, hogyha férfi lennék már házas lennék. Nőként meg azt látom, hogy várom a hajót a reptéren egy buszjeggyel. Ennek ellenére megértem, hogy a férfiaknak sem könnyű.

2017. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a pasiknak. Még él az a dolog, hogy nekik kell odamenni, írni, megszólítani stb először és szerintem rohadt nehéz ezt megtenni pláne ha benne van az emberben az izgalom is ha tetszik neki a nő, és fél hogy elrontja. Ezen felülkerekedve mégis megteszik és ezért respect jàr szerintem.

Én még csak 18 vagyok ami viszonylag fiatal és most van először barátom. Ehhez meg csak annyit kellett tennem, hogy kicsit nyitottabban járok és többet beszélek. A többi jött magàtól. A magam esetéből kiindulva mondom, hogy a pasiknak, de kitudja. Ez minden kapcsolatnál más lehet. (Nyilván ha már kapcsolatban van az ember akkor mindkét félnek szerencsés egyenlően odatenni magát)

2017. szept. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
8-as: érdekes amit írsz, az ember azt gondolná, hogy az a tudat, hogy 20-nak bejövök, és végül is ha minden kötél szakad nem maradok egyedül, ez legalább a lelkem mélyén megnyugtató, nem? Az sokkal rosszabbnak tűnik, amikor az ember legalább egyet akar felkutatni, akinek bejön. Ez lelkileg megterhelőbbnek tűnik. Amúgy miért nem mész ki a kikötőbe? Vagy hogy konkrétabb legyek, hogyan kell kinézzen, milyennek kellene lennie annak a hajónak?
2017. szept. 8. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!