Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet a tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a tinderen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak olyanokkal beszélek akik szintén kapcsolatot keresnek. Tök jól elbeszélgettünk napokig amikor csak úgy eltűnnek. A legutóbbi három napja nem írt. Személyesen nem tudok ismerkedni mert egy kis faluban élek. 30/N
2017. szept. 8. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj, nekem meg párom sincs, pedig tesztből mindenkit jobbra húztam, mégse lett egy matchem se. :D Szóval mielőtt panaszkodsz, gondolj arra, hogy neked mennyivel könnyebb, hogy egyáltalán tudsz valakivel beszélgetni ott.
2017. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És semmivel sem vagyok jobb helyzetben attól, hogy pár napot beszélek valakivel.
2017. szept. 8. 09:25
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

#2

Már hogy ne lennél? Neked az esély ott van, hogy valakivel kialakuljon valami, de nekem még az sincs, mivel senkivel se tudok beszélgetni. Egyébként én nem vagyok csúnya, bár kifejezetten jóképű se, mégse tetszettem rajta senkinek, ahogy badoon se meg sehol. Férfiként nem is éri meg felregisztrálni ilyen oldalakra, ha csak nem baromi jóképű az ember. Férfitöbblet van. 100%, hogy akad nálam 20 helyesebb srác, ezért ignorálnak.

2017. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

"Csak olyanokkal beszélek akik szintén kapcsolatot keresnek."


*Lehet, hogy a beszelgetesek alatt rajottek, hogy nem teged keresnek, mert nem vagy szimpatikus.

*Lehet, hogy tobb nonel is probalkoznak egyszerre es a masikkal sikerult elorejutni, igy teged egyszeruen leepitettek.

*Lehet, hogy megsem kapcsolatot akartak, hanem csak megdugni. Te nem voltal erre nyitott, ezert eltuntek.

Messzirol jott ember (aka internet) azt mond amit akar. A legtobb lany kiirja, hogy csak komolyat szeretne, csak dugni vagyok hagyjak beken, ezert a dugni vagyok eljatszak a komolyra vagyot, kozben...sajna ez ilyen.

2017. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

költözz egy nagy városba pl. Bp re

Ott nagyobb lesz a Tinder felhasználok száma is a közeledben

2017. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet mert nem fogadod el azt a tényt, hogy nem kellhetsz mindenkinek.


Ha elfogadod, le fogod sza**i, hogy ki hagyja abba a beszélgetést veled három nap után.

2017. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Én is kis faluban élek, mégis sikerült élőben ismerkednem mindig :D

A tinder szexpartnerkereső amúgy...

2017. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is szexpartnerkereső, ha lepontozzátok.. :DDD
2017. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Mégis a nők 90%-a akivel ismerkedem, azt írja hogy kapcsolatot keres. (Amivel semmi baj, nekem amúgy nagyon beválik a tinder).

Sok nő azzal dicsér, hogy már csak azzal kitűnök a legtöbb férfi közül, hogy egyszerűen normálisan viselkedem és nem hozom fel a szex témát 5 percen belül. (Sőt az első szexig szinte egyáltalán nem.) Aztán persze mindig van szex már ilyen 2-4 randi után.


Kérdező:

Én nem is ismerkedem olyannal, akivel nem egy településen lakunk. Tök felesleges. Matchelek néha nőkkel ilyen 15-30 km-es távolságokból (150 ezres városban lakom), de annyira feleslegesnek érzem beszélni velük.

2017. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#9

Lehet, hogy vannak fent ilyen emberek, de az app maga funkcióját tekintve nagyon nem erről szól, kár azt hibáztatni, ha valaki nem talál olyat, aki komolyat keres.

2017. szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!