Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos lányok valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos lányok valóban csak pótlékok?

Figyelt kérdés

Az ismeretségi körömben a legjobb pasik mind átlagos (értsd: szép arcú, jó alakú, természetes külsejű, nem kihívó, csendesebb, nem bulikirálynő) típusú lányok mellett állapodtak meg hosszútávon, ilyeneket vettek feleségül akkor is, ha korábban voltak kapcsolataik, kalandjaik jó nőkkel is.

Mégis sok (leginkább női) véleményben olvasni itt az oldalon, hogy ezek a lányok csak pótlékok, arra valók, hogy megteremtsék az otthon melegét, meghallgassák a pasi problémáit, ha szex kell, azért úgyis a jó nőkhöz megy, idővel pedig sokszor el is hagyják ezeket az átlagos nőket egy szépségkirálynő és fitness modell előnyös kombinációjáért.


Mennyi igaz ebből?


2017. szept. 8. 11:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Valamiért a feleségük párjuk hosszú távon , egyáltalán nem pótlékok. A pótlék a szerető.
2017. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne ez alapján az oldal alapján gondolkodj a világról. Az ismerőseid mit mondanak miért vannak az aktuális párjukkal? Boldognak tűnnek? Mit tapasztalsz te a nőkkel/férfiakkal kapcsolatban? Az alapján alakítsd ki a saját véleményed.
2017. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

(értsd: szép arcú, jó alakú, természetes külsejű, nem kihívó, csendesebb, nem bulikirálynő) Férfiként elmondom, hogy ez a leírás nem az átlagos nők, hanem például számomra az ideálok.

Egyébként átlagos az, aki külsőre se nem ámít el, se nem mondom azt rá, hogy áá nem kéne. Egy ilyen lány jó belső tulajdonságokkal baromi jó barátnő lehet, és nem még őt se cserélném le egy, a társadalom szerint jobb nőre. A te általad leírt lánykát meg pláne nem.

2017. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, de tegnap láttam egy szépségkirálynők a plázában. Nyakig feltolt, hatalmas mellek, erős smink, gyönyörű hosszú haj. Jól nézett ki, mégsem tudnék rá féltékeny lenni.


Ha már választani kell, hamarabb lennék féltékeny egy olyan lányra, akit te leírtál. Valójában ők fogják meg a pasikat igazán, főleg akkor, ha erős kisugárzással rendelkeznek.


21/L

2017. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
akiket a kérdésben körülírsz, az nálam is jó nő kazegória és semmi baj nincs velük
2017. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
79%

A fenti példázat a férfiakat próbálja meg lealacsonyítani (csak a jobb külsejű nő számít), és bizonyára vannak is férfiak, akik ekként cselekednek...

De azért nagyon durva, hogy a saját barátaidból is ennyit nézel ki!


Manapság amikor már senki fejéhez nem tartanak puskát, ha lefekszik egy lánnyal, hogy utána el is kell vennie, tehát két fél szabad akaratából történik a dolog, mi szüksége erre? Minek venne el egy értelmes, elmezavarral nem küzdő férfi olyan nőt, aki nem vonzza? Hogy legyen egy hű felesége? És az meddig tartana? Miután kiderül a turpisság viszik a fél vagyonát, a gyerekeit, és neki nem marad annyi, hogy szeretőt tartson.


Szerintem ha jobban belegondolsz te is belátod, hogy a fenti elmélet hülyeség. Főleg a nagy férfi átlagra ráhúzni.

2017. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Az életben minden az egyensúlyra törekszik. Egy kikent, mesterséges nő sosem lesz jó nő és csak a(z ugyanolyan) szélsőségesen kompenzálni akaró férfiaknak fog tetszeni. Egy férfi ellenben nem attól jóképű, hogy mesterséges vagy kikent, hanem attól, hogy egyensúlyt mutat kifele. Így az egyensúlyban levő nőket az egyensúlyban levő férfiak vonzzák.


Ha szex kell rész meg nettó baromság...

2017. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az ilyesfajta logikát. Átlag nő alatt is P**ci van basszus. Ha nekem van egy barátnőm akivel mind külsőleg és belsőleg egyaránt meg vagyok elégedve akkor minek dobnám ki valami plázar*b*ncért? Ez annyira lealacsonyító.
2017. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor az átlagos srácok is azok. Szép világ ez.
2017. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki szórakozni akar, felvágni a haverok előtt annak a plázap.cs.k megfelelnek. Aki nem éri be ennyivel, azoknak olyan barátnőjük van aki után lehet nem fordul meg minden férfi, de normális, aranyos és lehet rá alapozni mert rendben van belsőre is. Nem olyannal akarja leélni senki sem az életét aki belsőre nem ér semmit. Hiába mutatós, annyit is ér. Én inkább azokat sajnálom akik mellett plázamaca van, mert még nem érték el azt az érett gondolkodást, hogy átlássanak a felszínességen. A barátaid jól döntöttek, ideális kapcsolat és valószínűleg boldogabbak.
2017. szept. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!