Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka, hogy jó adottságokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy jó adottságokkal is szinte lehetetlen barátnőt találni? Másnak is ilyen nehéz magához illő párt találni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én vagyok ennyire szerencsétlen a szerelemben, de mindig sikerül olyan lányba belezúgni, aki a háta közepére sem kíván és cserébe velem is egy rakás csaj össze akar jönni, akiktől meg én nem akarok semmit.

Nem arról van szó, hogy nagy igényeim lennének(semmilyen konkrét elvárásom nincs, csak hogy érezzem, hogy őt akarom). Eddig csak néhány ilyen lánnyal találkoztam, elsőre tejesen átlagosnak látszottak, de amikor jobban megismertem őket, akkor valahogy beléjük szerettem. Közben meg volt olyan, aki elsőre nagyon tetszett, de aztán pár hét után már úgy voltam, h semmit nem akarok tőle.

Nem vagyok egy elveszett ember, jó családban nőttem fel, saját lakásban élek, van keresetem, diplomáim, több lábon élek, tele vagyok tervekkel, sokat utazom, világot látok, barátokkal találkozom, elégedett vagyok a külsőmmel, kiegyensúlyozottan élek, be is vonzok lányokat, de sosem azokat, akik engem vonzanak.


2017. szept. 9. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Nézd a jó oldalát jó kàrtyás vagy biztos
2017. szept. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyébként a játékokba tényleg mindig szerencsém van.

Meg úgy mindenben... a szerelmet leszámítva...

2017. szept. 9. 09:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Akiktől nem akarsz semmit annak mi az oka? Külső vagy belső? Csak mellékesen kérdezem nem provokálok.

Nálam is hasonló a helyzet csak nő vagyok. Ilyenkor nálam mindig azt mondják, hogy nincs szerencsém vagy nem jó helyen keresgélek. Neked is ezt tudom mondani, amellett hogy ezzel az ember nem tud mit kezdeni :D Lottóz, hátha az sikerül.

2017. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs oka, egyszerűen nem és kész. Hiába látom, hogy szép meg okos, kedves stb, ha egyszer nem indít el bennem úgy semmit.
2017. szept. 9. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy vettem észre, jobb adottságokkal nehezebb. Pontosabban, jobb képességekkel. Nézz körbe, hány kívül-belül igényes embert látsz? Hány olyan van, akinek nem csak a helyes pofija, vagy a jó teste az egyetlen értéke, és hány művelt, szorgalmas ember van, aki végre nem hiszi azt, hogy minden a belső?

Aki meg igyekszik mindenhogy, annak meg ideje/energiája alig marad, hogy eljárjon párt keresni, és ha talál is, egy nem magafajta nem képes megérteni, ha nem ér úgy rá, vagy ha többre vágyik, mert mondjuk az illető képességeit meghaladja egy olyan beszélgetés/program/akármi, ami a másiknak kulcsfontosságú lenne a kapcsolatban?


Én sem tudatosan válogatok/várok el sokat, de van, akivel egyszerűen nem élvezet lenni. És ilyen szempontból minél "különcebb" vagy, és minél több energiát fektetsz a dolgaidba, annál kevesebb hozzád hasonlóval találkozol. Ettől függetlenül meg boldog-boldogtalan akar tőled valamit.

N

2017. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez van, ember, ilyen lelki alkat vagy. Én pl. egész életemben kétszer voltam szerelmes (és most ismertem meg egy lányt, akibe úgy érzem, bele tudnék zúgni). Ezt leszámítva csupa fél-szívvel-benne-vagyok párkapcsolatom volt, az a tipikus "elvagyunk". Az ilyesmi nem vagyoni/társadalmi helyzeten múlik, de még csak nem is döntően a külsődön. Egyszerűen ilyen lelki típus vagy.


Persze az is lehet, hogy tudat alatt félsz a párkapcsolattól, és öntudatlanul is kifogásokat generálsz - csak olyan lányba "mersz" beleszeretni, akinél tudod, hogy úgysincs esélyed, ezért nem fenyeget a veszély, hogy egy félelmetes párkapcsolatba kelljen kezdened. De hát te ismered magad igazán, ezt te tudod eldönteni.

2017. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindent nem kaphatsz meg az életben-élettől, fogadd el;)

Pláne erőlködve, mert csak nyögés a vége...itt.

2017. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na végre nem egy "jajj csak azért nem jönnek össze velem a nők mert nem vagyok kigyúrt meg 180 magas, fujj de felszínesek" kérdés :)

Én nőként is azt mondom, hogy nehéz olyan nőt találni manapság, aki hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, meg hasonló szinten van, mint te. Az már egy nagyon jó dolog, hogy az átlagosnak tűnő lányokat sem utasítod el egyből. Szerintem az egyetlen, amit tenni tudsz, hogy folytatod az ismerkedést, és várod a megfelelő lányt, aki veled kb azonos szinten gondolkozik, és hasonlóan érzelmes. Én is azt mondanám, hogy minél érettebb, értelmesebb, intelligensebb vagy, annál nehezebb normális társat találni. Mert nem süllyedsz egy bizonyos szint alá, és komolyan tervezel nem csak alkalmi dolgokat akarsz. Csak kevés a hasonló ember sajnos, így nincs akkora választék, mint mondjuk egy 50-es IQ-val rendelkező, dolgozni képtelen, bunkó diszkófiúcskának.

2017. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!