Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ha nem kellek a lányoknak?

Figyelt kérdés

23 éves leszek nem sokára és nincsenek barátaim. A lányoknak meg nem kellek. Sokszor próbálkoztam már, de végül mindig koppintanak.


Egy ideig-óráig a barátaim akarnak lenni, de végül jön egy jobb pasi és elhajítanak. Szeretnék már végre barátokat meg szeretnék egy bnőt, szeretnék családot is alapítani, nem rég elkezdtem dolgozni is.


Én nem akarok bulizni, nem iszok alkoholt, nem tudok táncolni, én csak egy nyugodt családi életet szeretnék 1 vagy 2 gyerekkel.


De hogy valósítsam ezt meg ha a csajok fele ilyenkorra foglalt, a másik fele meg mindig mondva csinált ürüggyel koppint? :(


22/F



2017. szept. 9. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

1.Ne legyél ronda

2.Ne legyél ronda

3.Ne legyél ronda

(...)

4528479287582759.Ne legyél ronda

2017. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Kellesd magad és elkelsz. Ez így működik. Ha elkeltél akkor már ne kellesd magad.

38N

2017. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha barátnőt akarsz el kell járnod. Nem mondom azt hogy bulizni, keress társasági hobbit, sportolj társaságban, járj el programokra, mozdulj ki a külvilágba!!!

Én is így tettem amikor itthon ültem nulla barátokkal, és a munkahelyemen kívül nem mentem sehova. Aztán amikor rájöttem hogy a társkereső oldalak 98% egy fos vagy fizessél ha akarsz valamit akkor gondoltam egyet felemeltem a seggem és mentem mindenféle helyi programokra csak úgy egyedül, el lenni, meg jártam pár kézműves foglalkozásokra, meg amikor nem volt semmi, fogtam magam és mentem sétálni. Persze nem történt hamar meg, de egy idő után rátaláltam a számomra legalkalmasabb társaságra, különböző oldalak, fórumok látogatása után jött össze egy jó kis társaság és ott aztán tudtam ismerkedni. A menyasszonyomat is így ismertem meg.

2017. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én se jártam sose buli cuccokba és nem tudtam előadni a legnagyobb kant emiatt nem lett eddig barátnőm viszont amugy 24 vagyok viszont mindenkinek van ellentéte tehát amilyen férfi vagyok annak van egy női ellenpólusa aki azt keresi nem kell másnak lenned mint ami vagy hisz minden időnek megvan a maga baja
2017. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ezek szerint csúnya vagy, vagy alacsony, vagy mindkettő. Gazdag még lehetsz, akkor lehet nőd.
2017. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járunk/jártunk!

Ha én a fiatal önmagamnak tanácsot tudnék adni akkor azt mondanám : szerezz barátokat, sokat, hagyd hogy kicsit belevigyenek a rosszba, az életet nem kell annyira komolyan venni.


Hogyan szerezhetsz barátokat? Közös hobbi által például. De ezt a barátkozósdit sem kell halál komolyan venni, nem kell a 100% frends forever stb maszlag, egyszerűen legyenek ismerőseid a korosztályodban. Legyen akikkel eljárhatsz ide oda(nem feltétlenül piálni) , aztán mégtöbb embert megismersz. Talán köztük lesz a frends forever, talán a szerelem is! Ha nem tartod senkivel a kapcsolatot halott ügy! Tudom mert én is így voltam. 30 éves fejjel kellett erre rájönnöm....

2017. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
változtass
2017. szept. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"Én nem akarok bulizni, nem iszok alkoholt, nem tudok táncolni"


Épp ez a gond. Ezeknek még külső se kell,vagy legyél pénzes,vagy olyan mint amit idézőjelbe tettem.


A lányok "menő,rossz fiút" akarnak,ezért hajtanak inkább ezekre a retardált k*csogokre,az önbizalomhiányos,szende gyenge férfi senkinek sem kell,még az önbizalomhiányos lánynak sem, az ilyen gyengébb férfinek ez jut. A külső nagyon sokat dob,de hiába,mit érsz el vele,ha nem vagy olyan mint a társadalom 90%-a…


Tehát legyél vagy pénzes vagy ilyen barom. Ez a fiatal kor ilyen.

2023. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!