Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert kellek jobban a lanyokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kellek jobban a lanyoknak miota pawa lettem?

Figyelt kérdés
18 eves koromig sajnos semmi nem jott ossze,akkor lefogytam nyirattam magamnak egy meno frizurat,plusz elkezdtem eleg divatosan oltozni,meg felvettem egy eleg flegma modort.Azota kimondottan szep lanyokkal is volt dolgom pedig nem vagyok jokepu.Az a baj en valojaban nem ilyen ember vagyok ,nem szivesen divatolok,inkabb szolidabb ember vagyok,akinek egy normalis lany kellene.De ertitek ,regebben meg senkinek nem kellettem volna kb. 19/f
2016. jan. 24. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az a pawa?
2016. jan. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Hiába tagadják,erre buknak.
2016. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat a pawa ilyen divatmajom tipusu ember kb :D Felnyirt haj,jo ruhak ilyesmi....meg jellegzetes flegma viselkedes.
2016. jan. 24. 15:44
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát, figyelj, a te korosztályodban lehet, hogy most ez a divat, én már "öreg" vagyok hozzátok, 30 fölött más a "menő". :-)
2016. jan. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert az ilyenek kellenek a lányoknak. Nem baj, hogy megjátszod magad, úgyse veszik észre.
2016. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én is 30 fölött vagyok és nevetségesnek tartom a "páwákat". Én azt tenném a helyedben, hogy a páwa stílusommal megtanulnék profi szinten csajozni, aztán egy idő után "visszavedlenék" normális emberré, mert abban teljesen biztos vagyok, hogy egy normális lánynak sosem kellene egy "páwa". De addigra már lesz elég rutinod a csajozásban. És megtanulod, hogy nem a külső számít, hanem az önbizalom, amit nem egy páwa haj vagy ruha ad meg neked.
2016. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolso:)

Hat igen mondasz valamit nem rossz otlet:)

2016. jan. 24. 23:47
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Rendes, normális csajszi voltam, senkinek nem kellettem, aztán 17 éves korom végén leszedettem a fogszabályozóm, vágattam frizurát, kiszedettema szemöldököm és elkezdtem sminkelni. Tádááá, lett pasim azonnal. Ez így működik.

Ha a pawa stílusban nem találtad meg magad, akkor keress magadhoz jobban illőt, a lényeg, hogy hasonlóan igényes stílust találj: nyugodtan hordj szövetnadrágot és stílusos ingeket, a hajad akár maradhat is.

Hiába érzed, hogy ez nem Te vagy, ezek a dolgok csak az ismerkedés legelső fázisában számítanak, onnantól az a fontos, hogy Te milyen vagy, így ha nem csak a 2. randiig jutottál el ezekkel a csajokkal, akkor igenis Te is érdekled őket, csak így könnyebben fogtad meg őket.

Egyébként egy ronda srácra akkor sem tapad senki, ha akárhogyan öltözik, vagy viselkedik. Ha volt kifejezetten szép nőkkel is dolgod, akkor nézz be már a tükörbe és fogadd el, hogy normálisan nézel ki.

2016. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Buknak rád, buknak rád egy este erejéig. Hagyd ezt a stílust és ne játszd meg magad, lehet hogy nem minden hétvégére akad lány de legalább egyszer megtalál egy olyan csajszi akinek úgy kellesz ahogy vagy!!! :) és 16 éves vagyok a barátom 18, 2 éve együtt vagyunk már és érdekes nem páwamadafakadivatvödör. :D mellesleg jobban is fogod magad érezni a saját bőrödben!!!
2016. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Volt nálam is ilyen, bár én nem lettem flegma, csak divatosabban kezdtem öltözni, kicsit több önbizalmam is lett, simán ismerkedek nőkkel, már nem érdekel, ha elutasítanak, a szakítás sem visel meg annyira, mint régebben. A lényeg mindig az, hogy akármit is akarsz, merd felvállalni. Ha problémád van, akkor mondd ki, persze nem flegmán, hanem érthetően és tisztelettudóan, ezt szeretik a nők. A mai fiatal lányok körében a divat a legjobban számít, akármilyen is vagy mellette sajnos. Nike, Converse, Puma, Adidas..... cucc van nálad, akkor megnéznek vajon ki lehet az és elgondolkoznak, hogy vajon neki honnan telik erre, már elindul egyfajta passzív kapcsolatteremtés.
2016. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!