Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Homoszexuálisként hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisként hol lehet ismerkedni ha már a hányinger kerülget a netes társkeresőktől, szórakozóhelyekre pedig nincs eljárás?

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet, mert kevesebb a homoszexuális ember mint a heterok, Nektek nem olyan egyszerű hogy menjetek el közösségi helyekre és ott szóltítsatok le valakit :\ Talán a Pride-on vagy ismerősön keresztül, de tényleg fogalmam sincs, sajnálom :( Remélem mihamarabb megtalálod a nagy Ődet, sok szerencsét! :)
2017. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"szórakozóhelyekre pedig nincs eljárás?" -ez mit jelent? Kifejtened? Nem enged valaki? Vagy a közeledben nincs ilyen hely?
2017. szept. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értettem, hogy nem járok bárokba vagy discoba. Túl nagy a zsúfoltság és nem szeretem.
2017. szept. 10. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

AHH, na igen... az örök kérdés :D

romeo katasztrofális, arról nem is beszélve, hogy a neten simán elsiklik az ember olyanok felett, akik amúgy az életben jó benyomást tennének rájuk, és akár lehetne az egészből valami (ezért utálom igazán a netes ismerkedést)


Én már évek óta benne vagyok a társkeresésben, és az a benyomásom (más heterok és melegek beszámolói alapján is), hogy csakis a véletlen tud összehozni két embert... Megsúgom, a heteroknak sincs olyan könnyű dolguk ám (ha kiegyensúlyozott és egészséges párkapcsolatot akarnak). Még a neten is, hiába azért mész fel, hogy ismerkedj, óriási szerencse kell hozzá, hogy pont akkor, pont úgy, pont abba az emberbe botolj bele, akibe kell.

Hívhatjuk Istennek, univerzumnak, akárminek, én személy szerint az agy furcsa rejtélyének tartom, hogy akkor esik szerelembe, amikor 100%-osan mással van elfoglalva + kell hozzá egy jó helyzet, és hát persze ... a meg felelő személy :)


Úgyhogy csak rezignáltan fogadd el, hogy erre a kérdésre a válasz: SEHOL, ugyanakkor egyszerre mindenhol ;)

De a valószínűsége, hogy nem ismerkedsz meg senkivel mikroszkopikusan kicsi (feltéve persze, ha egyáltalán kapcsolatba lépsz emberekkel :D bár én már olyan sztorit is hallottam, hogy hónapokig nem járt sehová a delikvens, aztán elment meginni egy sört és HOPP... jött a szerelem :D)


22F

2017. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!